Syn Martina Dejdara Matěj je věrnou kopií slavného herce. Není proto tak velkým překvapením, že v jednom ze snímků si právě Matěj zahrál svého otce v dobách mládí.

„Mě opravdu překvapil. Tam se nedá moc mluvit o nějakém výkonu, byl to jeden natáčecí den, pár záběrů, to se nedá nějak moc hodnotit. Ale byl přesvědčivý, uvěřitelný a to si myslím, že je podstatné u filmu. Nevím, jak by to dopadlo, kdyby měl říct něco na jevišti, tam by to třeba byla tragédie, ale ten film je v tomto smyslu milosrdný,“ hodnitá syna Dejdar.

Matěj hraje za velkou louží hokej a plánuje jít na vysokou školu. „Má po sezóně, takže je tady, dodělává maturitu na gymnáziu v Čechách a bude se vracet na podzim zase zpátky,“ říká herec, který je na svého syna náležitě pyšný. „Vzhledem k tomu, že se chce příští rok hlásit na univerzitě, tak musí hrát za amatérskou ligu, takže hráli tu nejvyšší soutěž na Floridě, kterou vyhráli. A co bude dál, to už je na něm,“ dodal Dejdar.

A jaké má plány na dovolenou? „Na čtrnáct dní jedeme všichni pohromadě, což mám radost, že tam Matěj bude s námi a nebude mít k sobě nikoho a moc se na to těší, což je v tomhle věku dost ojedinělé,“ řekl Dejdar a také prozradil, že je jeho syn momentálně nezadaný. Případné fanynky tak mají stále šanci. „Nemá stálou přítelkyni, ale má určitě hodně kamarádek,“ uzavřel.

Svatba prince Harryho a Meghan Markle

Detaily svatby Princ Harry Meghan Markle

Svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Pár se zasnoubil v listopadu 2017.

ŽIVÉ SVATEBNÍ STUDIO S HOSTY * ONLINE PŘENOS ZE SVATBY

Předmanželská smlouva * Zásnuby * Snubní prsten * Líbánky

Obřad * Seznam hostů Tajemství svatebních šatů

VIDEO: Proč chce Martin Dejdar ulovit Jágra?

Video
délka: 01:45
1080p 720p 360p

Martin Dejdar má o prázdninách jasno: Chci ulovit Jágra! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
53 fotografií