„Takhle to dopadne, když se herec, kterej používá ruce jen na držení scénáře, rozhodne, že těma ručičkama sám zrekonstruuje své zahradní jezírko," informoval s humorem Vojtek na sociální síti. Jezírko měl prý na zahradě u domu v Řitce již deset let, ale nikdo se o něj dosud moc nestaral.

Herec se teď dal do práce a jeho dřina ještě ke všemu není u konce. „Po celodenní dřině už mám tak čtvrtinu za sebou," svěřil se herec z Vyprávěj s tím, že se cítí jako příslovečný kozel zahradníkem a navíc ho bolí celý člověk.

Nejhůře si ale zřídil ruce, což je viditelné i na fotce, kterou zveřejnil na Instagramu. Měl je úplně rudé a dost opuchlé, jelikož si nevzal žádné rukavice. „Hmmm, snažíš se velmi chytře zbavit otisku prstu! Dobře ty!" dělala si v komentářích z kolegy legraci Eva Decastelo (39).

Zato partnerka Petra Vraspírová byla o poznání milejší a partnerovi nabídla, že ho bude ošetřovat. „Já Ti to pofoukám a políbím," slibovala. „Už teď se mi to hojí, jen jsem si to přečetl," dodal láskyplně Roman.

VIDEO: Muzikálový fešák Roman Vojtek má slabost pro blondýnky a zrzavé kluky!

Video
délka: 01:33
1080p 720p 360p

Muzikálový fešák Roman Vojtek má slabost pro blondýnky a zrzavé kluky! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
46 fotografií