„Momentálně jsem s hokejistou, který hraje v zahraničí,“ nechala se slyšet nadšená Monika, které by se už klidně mohlo podle slavné komedii Prci, prci, prcičky přezdívat Stiflerova máma. Lásku totiž hledá u mužů, kteří by klidně mohli být i jejími syny.

„V Česku je kvůli tomu, že si léčí zranění, víc o něm ale prozrazovat nechci,“ doplnila a ohledně identity svého nového partnera jen mlžila. Netají se ovšem s tím, že s ním prožívá magické chvíle.

„Dlouho jsem nezažila to, co zažívám nyní. Že mi někdo řekne, jak mi to sluší, pochválí mě. Předtím to bylo jen o hádkách a cítila jsem, že žiji ve vztahu bez lásky. Proto jsem zažádala o rozvod,“ vysvětlila Štiková své důvody, proč opustila manžela Michala (48).

Nějakou dobu pak byla s kolouškem Danielem, s nímž dokonce bydlela. Pak se rozešli, ale ona dlouho na ocet nezůstala. Usmíření s mužem definitivně odmítá. „Michal by si přál se ke mně vrátit, a je o tom dokonce přesvědčený, já už ale vím, že se to nestane,“ řekla a dala tak jasně najevo, že s chotěm, s nímž má dcery Charlotte (21) a Ornellu (25), už být nechce.

Ovšem právě dcery její lásce moc nepřejí. „Celá rodina si dělá z matky srandu. Už nám toho nového mladíka chtěla i představit. Je mu prý dvacet let a nemohl k nám přijet, protože musel na narozeninovou oslavu svého patnáctiletého bratra,“ líčí se smíchem celou situaci Ornella Koktová.

„Celé je to strašně směšné,“ baví se na účet mámy. Sama má přitom za manžela o 36 let staršího podnikatele Josefa Koktu (61), což jí pro změnu ráda předhazuje Monika. Není tedy divu, že spolu dámy zrovna moc nevycházejí. „Od natáčení Štik jsme se neviděly,“ přiznala Ornella.

VIDEO: Narozeninové ponížení Michala Štiky: Monika zasáhla citlivé místo!

Video
délka: 00:53.42
Video se připravuje ...

Narozeninové ponížení Michala Štiky: Monika zasáhla citlivé místo. FTV Prima

Fotogalerie
32 fotografií