Iva Kubelková má vystudovanou střední ekonomickou školu a vysokou školu zaměřenou na masovou komunikaci. Zajímavostí ale je, že i přesto, že se pohybuje na divadelních prknech, herectví nestudovala. 

Za sebou už má různé televizní i divadelní inscenace, zahrála si například ve Velmi křehkých vztazích nebo v seriálu Cesty domů. Teď ji ale čeká další velká výzva – muzikál. „Ani chvilku jsem neváhala, když mi byla nabídnuta role učitelky Veverkové. Film Trhák znám, líbil se mi a věřím, že i tenhle muzikálový bude úspěšný. Navíc si v něm i zazpívám a to je malý bonus,“ svěřila se Iva.

VIDEO: Proč nejí Iva Kubelková už 17 let maso?

Video
délka: 02:51
1080p 720p 360p

Iva Kubelková: 17 let už nejí maso! A co si dává do každé smlouvy? David Turek, Aleš Brunclík

Na jednom pódiu bude i s Danou Morávkovou (46), kterou znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta ztvární listonošku Zuzanu Ticháčkovou „Jsem šťastná, že si v Trháku zahraji. Jak jsem již dříve řekla, ten film je moje srdeční záležitost, protože byl posledním, na kterém jsem kdysi byla se svým tatínkem. Splnilo se mi přání, že mám v tomhle chystaném muzikálu roli, protože si myslím, že se bude líbit, a bude to pro mě i hezká vzpomínka,“ prozradila Morávková.

Fotogalerie
30 fotografií