Ondráčková patřila dříve k tvářím Novy a dlouhých šest let uváděla po boku Pavla Svobody (48) Snídani s Novou, dokud ji odtamtud nevyhodili. Vídat jsme ji také mohli v seriálové Ordinaci v růžové zahradě 2, kde si zahrála sociální pracovnici Láskovou.

Jenže teď se moderátorka odstěhovala do ciziny! „Žiju v Německu, kam jsme se s manželem přestěhovali,“ prozradila webu Super.cz Marta. „Jako jediná z mých přátel jsem dodržela slib a po volbách odešla,“ dělala si legraci.

Ve skutečnosti ji ale do zahraničí táhlo něco jiného. „Manžel je produktový manažer ve firmě, která se zabývá technologickými záležitostmi a má sídlo v Německu. A jelikož manželství na dálku už máme docela plné zuby, tak jsem šla s ním,“ vysvětlovala Ondráčková.

Diváci ale o ni zatím nepřijdou, jelikož do vlasti se pravidelně vrací kvůli práci. „Točím Loskutáka, občas se mihnu v nějakém seriálu,“ nechala se slyšet vnadná brunetka, která se také objevila v seriálu Rapl, kde coby striptérka ukázala prsa.

Možná že časem bude ale muset s prací seknout. Marta, která je vdanou paní již od roku 2013, už totiž pomalu uvažuje o založení rodiny. S manželem Jakubem Dřímalem dlouho otáleli, ale teď by chtěli miminko. „Buduju hnízdo, dozařizuju nádherný byt. Jsem zatím spokojená. Teď nastala ta správná chvíle,“ dodala pro Super.cz herečka.

VIDEO: Připomeňte si Martinu svatbu! Jak se moderátorka na veselku připravovala?

Video
délka: 01:55.79

Svatební přípravy Marty Ondráčkové Sandra Apostolidisová, Karolina Hošek

Fotogalerie
31 fotografií