Herečka a moderátorka Marta Ondráčková (30) přiznává, že si prožila několik vztahů, avšak teprve s Jakubem Dřímalem (22) je to pravá láska. Ze začátku to ale vůbec slibně nevypadalo tak slibně. Když se dozvěděla, že je Jakub o osm let mladší, chtěla utéct. Nepovedlo se, Jakub se nedal a už tři měsíce chystají svatbu. Bude na konci července. Musí se vybrat nejlepší místo, šaty, květiny…“

Sladké pokušení od svědkyně

Za svědka si moderátorka vybrala kamarádku, zpěvačku Míšu Noskovou. Spolu vybíraly sladkosti na svatební stůl. O to, který dort je nejlepší, se byly schopné i poprat! Jak se ale sluší, poslední slovo má samozřejmě nevěsta. „Stůl tak budou zdobit sladké šperky,“ popisuje Marta takzvané cupcakes a francouzské dortíky s čerstvým ovocem.

Martino svatební šílenství

Svatební statistika je neúprosná a oba jsou z rozvedených rodin. „Kdybych věděla, že to není na celý život, nešla bych do toho,“ přiznává Marta. Jakub souhlasí, a i když mu je pouhých dvaadvacet, na ženitbě trvá. „Žádost o ruku nebyla překvapením, spíš to, jak reagovali ostatní. Někdo se radoval hned, jiní to zpracovávali postupně. Nadšené jsou hlavně maminky,“ upřesňuje Marta, na kterou teď padají nejčastější otázky typu: Kde budete bydlet, kdy budou děti? „Zatím nebudou,“ odpovídá jasně nevěsta.

Video
délka: 01:55.79
720p 480p 360p 240p

Svatební přípravy Marty Ondráčkové Sandra Apostolidisová, Karolina Hošek

Vytrvalé hledání

Svatebních šatů vystřídala Marta několik, spokojená byla až ve třetím salonu. A všechny prošel i Jakub. „Byl zlatý, když jsem už po několikáté řekla, že nejsem spokojená, jen odpověděl: Miláčku, vybírej dál.“ Na tom, jak budou ve svatební den vypadat, se shodli cekem pokojně. Přiznejme si ale, že větší slovo měla jistě nevěsta.

Květinová záplava

Nevěsta bez kytice je jako ryba bez vody. „Variantu svatební kytice jsme s Jakubem vybírali asi tři dny. Je výjimečný, protože má opravdu nervy se toho všeho účastnit,“ neskrývá Marta obdiv a překypuje dokonalým nadšením.

JAKUB O MARTĚ
Barvu očí má:
„To není fér, ale hnědou.“
Velikost bot:
„Netuším.“
Velikost spodního prádla:
„Vezmu to do ruky a jsem spokojený.“
Marta bude všechno vědět?
„Ano.“

MARTA O JAKUBOVI
Barvu očí má:
„Šedo-zeleno-modré.“
Velikost bot:
„42.“
Velikost oblečení:
„Triko M, košili 41, kalhoty 30.“
Jakub nevěděl nic, překvapilo vás to? Ne.“


Fotogalerie
26 fotografií