„Tak si představte, od včera mě schvátila chřipka, kterou jsem dostala od Dominika. Přesto jsem nezrušila koncert, i když zpívat s horečkou je těžce nekomfortní a i vůči svému zdraví dost hloupé, já vím. Ale moc děkuji lomnickému publiku, které bylo skvělé,“ poděkovala fanouškům, kteří ji přijeli podpořit a zafandit. Tím ale neskončila.

„No a teď se řítím po dálnici do Ostravy a modlím se ke všem bohům a bohyním, ať ty krásné tři písně Věry Špinarové dám. Ach jo, někdy je to fakt řehole. Au, au, bolí mě celý tělo i s podrážkama a vím, že je to nezodpovědné chodit mezi lidi nemocná, ale to nemohu udělat Adamu Pavlíkovi, který teď už má jistě emoce a nervy na pochodu,“ vysvětlila svoji situaci. Na koncert se Ilona navíc poctivě připravovala a zkoušela, byla by to tedy opravdu škoda.

Syn zesnulé Špinarové Adam Pavlík se rozhodl uspořádat vzpomínkový koncert na svoji maminku, na který pozval slavná jména české hudební scény. Ilona Csáková tedy nebude jediná, kdo vzdá pěvecké legendě hold. Vystoupí také Markéta Konvičková, Jaromír Nohavica nebo Petra Janů.

VIDEO: Zesnulá zpěvačka Věra Špinarová má náhrobní desku po boku svého bratra Lubomíra na hřbitově v Ostravě.

Video
délka: 00:15

Zesnulá zpěvačka Věra Špinarová má náhrobní desku po boku svého bratra Lubomíra na hřbitově v Ostravě. Karel Janeček

Fotogalerie
32 fotografií