„Audiokniha popisuje veškeré děje. Jde o slovní humor i tam, kde se ve filmovém zpracování obejdete beze slov. Ale je pravda, že si hodně vzpomenete i na ten skvělý film,“ pochvaluje si zpěvák novelu od Miroslava Skály. Tím to ovšem začíná a končí. Ani při společné práci s Táňou svůj názor na svatby nezměnil a na rozdíl od Šafránkové s Abrhámem, kteří si budoucí manžele zahráli ve filmu, nic podobného neplánuje.

„Kdyby lidé více praktikovali předsvatební cesty – nemuseli by potom praktikovat předsvatební smlouvy,“ mudroval. A vzápětí dal jasně najevo, že do chomoutu ho jen tak někdo nedostane.

„S mojí holkou takovouhle předsvatební cestu děláme velmi často, ale svatbu neustále oddalujeme, abychom mohli mít právě tu předsvatební cestu, a nikoliv tu svatební,“ vtipkoval. Matka jeho čtyřletého syna Lojzíka si tak na diamantový prstýnek bude muset asi dost dlouho počkat.

Ďábelská podobnost

Od natáčení slavné komedie uběhlo skoro 35 let. Role roztržitého vědeckého aspiranta sedla Vojtovi nejen hlasově, ale i životopisně. „Jemu je v současnosti 32 let, a je tedy stejně starý jako Skálův knižní hrdina. Navíc 23. července slaví narozeniny, a toto datum si hlavní hrdinové stanovili za svůj svatební den,“ shrnula producentka vydavatelství Naďa Dvorská.

VIDEO: Trailer k filmu Tátova volha s Tatianou Vilhelmovou.

Video
délka: 02:10

Trailer k filmu Tátova volha CinemArt

Fotogalerie
9 fotografií