Hned několik erotických scén čekalo Vilhelmovou v televizním filmu Dívka za zrcadlem. Dvě s Kaiserem a další pak s Dykem, s nímž ve skutečném životě žije ve vztahu a vychovává s ním syna Lojzíka (4).

„Brala jsem to jako profesionál. Stejně to byli všechno dubléři,“ mávla nad milostnými scénami rukou Táňa, které spíše vadilo, že se měla s Vojtou před kamerou pohádat. „Je pravda, že do scén, kdy se hádáme, se vám moc nechce,“ podotkla pro Aha! s tím, že jinak si na spolupráci s partnerem nemohla stěžovat.

Podobně k tomu přistupoval i její filmový manžel. Ostatně Dívka za zrcadlem je již pátým televizním filmem režisérky a scenáristky Andrey Sedláčkové (50), kde hlavní postavu Renatu Soukupovou ztvárňuje Táňa a ani Kaiser v sérii není nováčkem. „Z předchozích snímků jsem si nic nepamatoval, pouze mi uvízlo, že jsem se s Táňou válel v posteli,“ smál se Oldřich.

„Díky spolupráci na minulých dílech a tomu, že se s Táňou známe už spoustu let, mám pocit, že ten vztah tam opravdu je. A proto mi vadí, že si začala s nějakým Dykem…“ vtipkoval představitel Ivana.

Daleko problematičtější byly sexuální scény pro Dyka, který v rámci děje spí nejen s Vilhelmovou, ale také s Evou Josefíkovou (28). „Milostné scény jsou většinou příjemné, ale když na vás kouká padesát lidí a k tomu ještě vaše holka, tak si to tak neužijete,“ svěřil se herec a muzikant.

Učit se musel i rozlišovat mezi soukromím a prací. „Já to moc neumím! Když s někým chodím, tak si třeba nedokážu říct, že s ním od osmi do osmi nežiju…“ dodal pro Aha! Vojta.

VIDEO: Vilhelmová namluvila paměti Gottovy milenky! Měla jsem pocit, že jim křením!

Video
délka: 02:10
1080p 720p 480p 360p 240p

Vilhelmová namluvila paměti Gottovy milenky! Měla jsem pocit, že jim křením! Ivan Hladík, Tomáš Sovinský

 

Fotogalerie
52 fotografií