Vítězka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas se na sociální síti pochlubila fotkou s malým dítětem. Opravdu ale není tak rychlá, že by už měla vlastní. Miminko měla svěřené jen na hlídání, jelikož je jeho teta.

Jelikož péče o dítě ale není nic snadného, pořádně to Bereniku zmohlo. „Tak nevím, jestli jsem víc unavená já, nebo to dítě,“ napsala k fotce, na které si ona i děťátko hoví v posteli.

„Hlídáníčko, krmeníčko. Jo, byli jsme i na baby józe. Takže vy tvrdíte, že se to mateřství dá přežít, jo?“ dělala si legraci herečka. „Respekt všem miminovým lidem,“ dodala. Zkušenosti měla zatím spíše s o něco staršími dětmi, jelikož svému manželovi Pavlu Čechákovi (42) pomáhala s péčí o jeho syny – Františka (12) a Cyrila (9), které má s bývalou ženou Táňou Vilhelmovou (39).

V loňském roce se ale manželé rozešli a Kohoutová je teď sama. Občas své fanoušky na Instagramu ale ráda dráždí fotkami, které jako by tvrdily opak. Třeba v prosinci jim ukazovala krásný prsten a tvářila se u toho, jako by ji snad čekaly další vdavky.

VIDEO: Spisovatelka Irena Obermannová je víc sexy než její dcera Berenika!

Video
délka: 01:13

Spisovatelka Irena Obermannová je víc sexy než její dcera Berenika! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií