Luxusní apartmán se zlatou koupelnou

Mareš s Koblížkovou přijeli do hotelu Aplaus v Litomyšli den před svým velkým dnem. "Leoš u nás před svatbou přespal a poté se od nás vydal k oltáři," potvrdil TN.cz majitel hotelu David Fišer.

Novomanželé se v hotelu na svou svatbu celý den připravovali. Měli k dispozici luxusní apartmá, a podle vkusu Mareše si vybrali úplně to nejdražší, které vyjde na 5050 Kč za noc. Svatební hostinu ale v hotelové restauraci neměli.

Apartmán tvoří obývací pokoj, ložnice, dvě koupelny a celý interiér je vybaven světlým nábytkem, který je doplněn černobílými fotografiemi. Po celém apartmánu jsou dřevěné parkety. V hlavní koupelně stojí samostatná vana s obklady v barvě zlata.

Po obřadu, který se konal v úterý, a nejspíš i po slavnostním obědě, se Mareš s novou paní Marešovou odebrali na letiště a odletěli do Dubaje na líbánky. Tam už se ve středu ráno chlubili fotografiemi z místního autobusu a pláže.

Svatební šaty pro nevěstu

Včera zatím nebylo zřejmé, jaké měla Koblížková ve svůj velký den na sobě šaty. Podle zjištění Blesku šlo patrně o luxusní kousek z londýnské dílny Vivienne Westwood. Tam ostatně Monika před dvěma týdny osobně byla! Poradce měla zřejmě v dobrém kamarádovi a stylistovi Filipu Vaňkovi (40), který je dal dohromady a byl podle všeho i u obřadu.

"Nevěsta si šaty vybrala sama a s maminkou si je jela koupit do Londýna," řekl Blesk.cz dobře informovaný zdroj.

Snubní prstýnek

Poprvé se zlatým snubním prstenem nevěsta Monika Koblížková pochlubila v letadle, kterým s manželem Leošem Marešem odletěli do Dubaje. Letěli první třídou a Mareš si Moniku natáčel. Ve chvíli, kdy ona mu do objektivu zamávala, na levém prsteníčku se jí blýskal prsten. 

Monika Koblížková Marešová se chlubí snubním prstýnkem.
Monika Koblížková Marešová se chlubí snubním prstýnkem.
Autor: Instagram

Útěk z Česka

Po vzoru amerických svateb nevěsta se ženichem odletěli z Česka hned po svatbě. Jen několik hodin poté, co si před oltářem v kostele Nalezení svatého Kříže v Litomyšli řekli své ano, se novomanželé sbalili a vydali se na cestu do Spojených arabských emirátů, kde si budou do neděle užívat líbánky. V pondělí už Mareš opět nastupuje do ranního vysílání do rádia.

Velkolepé zásnuby

Monika Koblížková, dnes už Marešová, klofla Mareše na cizí svatbě a od té doby se ho už nepustila. Milenci spolu randili necelé tři roky a bývalá módní redaktorka byla jedinou ženou, která Mareše dokázala rozvést s jeho bývalou ženou Monikou Marešovou.

Žádost o ruku Mareš pojal na rozdíl od veselky ve velkém stylu. V luxusním hotelu Esplanade v Mariánských Lázních připravil svému »Koblížkovi« pohádkovou romantiku. „Dali jsme si večeři, po jídle jsme vzali deky, šli na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ni na naši písničku od Coldplay. Když přišla ta chvíle, vyndal jsem krabičku,“ pochlubil se Leoš na sociální síti s tím, že předtím požádal o souhlas i její rodiče.

Fotogalerie: Osudové ženy Leoše Mareše: Dvě svatby s…
120 fotografií

VIDEO: Tajná svatba Leoše Mareše s Monikou Koblížkovou: Na obřad pozvali jen rodiče a svědky!

Video
délka: 00:45
1080p 720p 360p

Tajná svatba Leoše Mareše s Monikou Koblížkovou: Na obřad pozvali jen rodiče a svědky! Blesk TV

Leoš u nás před svatbou přespal a poté se od nás vydal k oltáři

Zdroj: http://www.extra.cz/v-takovem-luxusu-stravili-mares-a-jeho-monika-svatebni-den-tohle-by-si-mohl-dovolit-jen-malokdo

Fotogalerie
62 fotografií

Leoš u nás před svatbou přespal a poté se od nás vydal k oltáři

Zdroj: http://www.extra.cz/v-takovem-luxusu-stravili-mares-a-jeho-monika-svatebni-den-tohle-by-si-mohl-dovolit-jen-malokdApartmán tvoří obývací pokoj, ložnice, dvě koupelny a celý interiér je vybaven světlým nábytkem, který je doplněn černobílými fotografiemi. Po celém apartmánu jsou dřevěné parkety. V hlavní koupelně stojí samostatná vana s obklady v barvě zlata.

Čtěte více: Svatba prince Harryho a Meghan Markle >>>

Fotogalerie
62 fotografií