„Já jsem na sebe fakt na**anej,“ bědoval herec Zdeněk Hruška poté, co ho policejní hlídka probudila v autě, kde usnul opilý a navíc svou nekontrolovanou jízdou poškodil tři auta. Chtěl prý jen přeparkovat. To se mu ale poněkud zvrtlo.

VIDEO: Zdeněk Hruška usnul v autě uprostřed silnice. Měl přes dvě promile alkoholu. 

EMBED_OFF

Policisté se nejprve obávali, že má zdravotní potíže. Nemohli ho totiž po klepání na okýnko vůbec probudit. Nakonec se to povedlo, ale když herec, který hrál v Ordinaci roli plastického chirurga Pavla Getze, otevřel, bylo jasné, že během večera nepil vodu, ale něco mnohem ostřejšího. 

„Dne 17. 2. ve 3:00 hodin jsem se vracel z baru u mého bydliště okolo svého vozu, který částí zasahoval do zákazu stání. Šlo pouze o přeparkování ve vzdálenosti 50 metrů. Vyjel jsem a lehce zavadil o stojící auto. V tu chvíli jsem si uvědomil, co jsem udělal, a po pár metrech zastavil vůz a s blikajícími světly zůstal stát až do příjezdu policie. Jsem si vědom svého hrubého přestupku a ponesu za něj plnou zodpovědnost. Jsem rád, že se nikomu nic nestalo,“ řekl Blesku provinile herec.

Jasné je, že si dlouho v autě nezajezdí. Policisté mu totiž sebrali řidičský průkaz a navíc ho čeká trestní stíhání kvůli řízení pod vlivem návykových látek, za což mu hrozí až 3 roky za mřížemi.

Fotogalerie
24 fotografií