„Dva týdny jsem zavřená v bytě a drtím. Můj jedinej pohyb byl k lednici a zase ke stolu, papírům a počítači. Bolí mě záda a stal se ze mě asociál,“ stěžovala si ještě nedávno na sociální síti Česká Miss 2011 s tím, že už dokončila všechny zkoušky a čeká ji jen psaní bakalářské práce a následně obávané státnice.

Obojí už má teď za sebou, a tak se nezapomněla pochlubit s výsledky. „Tak je to za mnooou!!!! Šprtka s výsledkem státnic na samý jedničky na obědě s mamkou,“ radovala se ve čtvrtek Jitka a ukázala fotku, na níž byla téměř k nepoznání.

Zřejmě se snažila na první pohled zapůsobit jako vzorná studentka, a tak se vykašlala na výrazné líčení typické pro modelky. Ještě ke všemu si vzala i výrazné dioptrické brýle. Kromě vzhledu ale sázela zřejmě i na znalosti. Takto totiž popsala průběh své zkoušky: „Děkujeme, slečno Nováčková, to by k této státnicové otázce stačilo. „Ale… já bych ještě chtěla říct, že…“

Poté poděkovala všem za podporu a také „za oslavu, ze které je mi celý den špatně“. Očividně se jí ulevilo, že už má všechno za sebou a konečně teď má čas sama na sebe. „Do soboty se budu rozmazlovat a pak se vrátím v plném nasazení do práce,“ plánuje si Nováčková.

Jak řekla, tak také hned další den udělala. „Volno! Ten pocit! Takže se jdu zrelaxovat, navštívit všechny procedury světa a poslouchat meditační hudbu,“ svěřila se na Instagramu moderátorka a youtuberka.

VIDEO: Misska Jitka Nováčková radí, jak zhubnout a zůstat hubená!

Video
délka: 02:33

Česká Miss Jitka Nováčková radí, jak zhubnout a zůstat hubená! Markéta Reinischova, Petr Soukup

 

Fotogalerie
54 fotografií