Režisér a kameraman má totiž s Olgou starší Aničku (9), a tak se samozřejmě o dcerku rád stará. Pečuje ale i o její sestru Evičku (2), kterou ale zplodil Menzel. „Nerozlišujeme, kdo je koho. Jsou to děti dámy, kterou mám rád a se kterou mám dceru,“ vysvětloval pro Aha! Brabec.

Ten prý obě dvě děti pravidelně hlídá. „Mám povinnost starat se o obě. Jsou to sourozenci. Považuju samozřejmě obě dvě za svoje, i když je otcem někdo jiný,“ doplnil exmanžel herečky Veroniky Freimanové (62).

Pomáhá tím samozřejmě nejen své bývalé partnerce Olze, ale i jejímu choti, který se tak nemusí o svou dceru obávat. Může se tak v klidu zotavovat v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, kam ho sanitka dopravila již loni 20. listopadu po kolapsu organismu.

Po celých šest neděl před zkolabováním měl oscarový režisér velké bolesti zubů, ucha i hlavy. Jenže k doktorovi nešel a vše řešil jen tišícími prášky. Ovšem pak se mu po návratu z pracovní cesty na Slovensko udělalo zle. V nemocnici zjistili, že za všechno mohla meningokoková infekce, která napadla jeho mozek.

Po šestihodinové operaci ho lékaři museli uvést do umělého spánku. V něm pak Jiří strávil celkem 32 dnů. Nyní už ale podle informací Aha! pomalu rehabilituje a dává se dohromady, s čímž mu pomáhá hlavně jeho manželka. Ta ho denně ve špitále navštěvuje.

VIDEO:  Než upadl do kómatu, stihl natočit film! Menzelův Tlumočník má první ukázku!

Video
délka: 01:43.15

Než upadl do kómatu, stihl natočit poslední film! Menzelův Tlumočník má první ukázku! Bioscop

 

Fotogalerie
32 fotografií