20. červenec 2019
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Koncert Depeche Mode plný hvězd: Vojtek si zpíval, Decastelo se mačkala v davu!

/
 • Koncert Depeche Mode plný hvězd: Vojtek si zpíval, Decastelo se mačkala v davu!
  1. února 2018 ● 11:25
   

  Kultovní skupina Depeche Mode se v rámci svého turné zastavila i v Praze a ve středu večer roztleskala a roztančila vyprodané hlediště O2 areny. Událost ze světa hudby si nenechaly ujít ani některé známé tváře.

 • 1.

  Roman Vojtek (45) a Petra Vraspírová (30)

  Již během svého účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas se Vojtek několikrát nechal slyšet, že »Depešáky« miloval už na škole. Je jasné, že na jejich koncertě tak nemohl chybět. Vzal s sebou i přítelkyni Petru Vraspírovou.

  I když si spolu nejdříve zašli na večeři, i tak byli nakonec v O2 areně mezi prvními a netrpělivě čekali na začátek koncertu. Roman posléze na Instagramu zveřejňoval i krátká videa z vystoupení, na nichž je občas slyšet v pozadí i jeho hlas, jelikož to nemohl vydržet a ke slavné kapele se aspoň z publika přidal.

  Roman Vojtek a Petra Vraspírová na koncertu Depeche Mode

 • 2.

  Jana Doleželová (36)

  Také pro Miss České republiky 2004 se podobně jako pro Vojtka jednalo o jakýsi návrat do minulosti. „To je konec, jak to letí. Já je poslouchala na základní škole. Když moje spolužačky poslouchaly New kids on the block," svěřila se Doleželová, která si užívala, že hudební legendu vidí naživo.

  Jana Doleželová na koncertě Depeche Mode

 • 3.

  Marta Jandová (43) s manželem

  Fotkou z O2 areny se před začátkem koncertu pochlubila i zpěvačka Marta Jandová. Ta dorazila spolu s manželem, gynekologem Miroslavem Vernerem (39). „To bude krutopřísný. Depeche Mode," psala na Instagramu Marta s tím, že dcerku Marušku (4) nechali doma. „Už spí," dodala dcera Petra Jandy (75).

  Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem

 • 4.

  Nela Boudová (50) s manželem

  Podobně večer strávila i další manželská dvojice. Písničky Personal Jesus či Enoy the Silence si naživo vychutnávala herečka a dabérka Nela Boudová spolu s chotěm Sašou (44), za kterého se provdala před rokem a pomáhá mu s výchovou dcery Alexandry (8). Tu ale s sebou manželé nevzali.

  Nela Boudová s manželem Sašou

 • 5.

  Eva Decastelo (39)

  K fanouškům Depeche Mode se počítá zřejmě i moderátorka Eva Decastelo, která kromě samotného velkolepého koncertu na sociálních sítích zdokumentovala i to, co se dělo po něm. Ukázala totiž ohromný dav lidí a stručně to okomentovala: „Zácpa v O2 podzemí."

  Eva Decastelo na koncertě Depeche Mode

 • 6.

  Sabina Rojková (20)

  Možná nejmladší celebrita, která si pražské vystoupení britských hudebníků nenechala ujít, je Sabina Rojková. Herečka známá například jako Viky ze seriálu Ulice se zřejmě dobře bavila a z hlediště natáčela krátká videa. Na jednom dokonce  zachytila i svého tatínka v první řadě. „Tak se pozná pravej fanda," smála se expřítelkyně Vincenta Navrátila (20).

  Sabina Rojková na kocertě Depeche Mode

  Fotogalerie
  35 fotografií


StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

19.3.1977:  Super šou 😀

(01. 02. 2018 13:49)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy