Nejkrásnější česká lékárnice přivedla na svět dceru Verunku 18. června, ale už dva týdny po porodu se chlubila plochým bříškem v plavkách. A prozradila i tajemství dokonalých křivek. „Za svou postavu vděčím sportovnímu plavání v průběhu celého těhotenství,“ přiznala Miss ČR 2004, která byla okrasou přehlídky v rámci Sacre Coeur Night.

Zahalená jen do krajek se ale po molu neprošla sama. Další maminkou, dokonce už dvojnásobnou, na přehlídce byla Miss ČR 2003 Lucie Křížková (roz. Váchová), manželka jachtaře Davida Křížka (45). „Ještě plně kojím, proto diety nepřicházejí v úvahu. Musela jsem zabrat v tělocvičně. A také si dávám velký pozor, co jím a piju,“ přiznala moderátorka pořadu Sama doma.

Veronika Chmelířová: Rozvedená, bezdětná...

Doleželová i Křížková postavou dokonce konkurovaly i zatím bezdětnéVeronice Chmelířové (31), které se otěhotnět během manželství s hokejistou Milanem Procházkou (40) nepovedlo. A ani nepovede. Jejich manželství je totiž oficiálně u konce! „Už máme všechno vyřízené. Dokonce i majetkové vypořádání,“ prozradila modelka Blesku.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadají plus size modelky!

Video
délka: 03:30

Podívejte se, jak vypadají plus size modelky! Youtube/BPŽ

Fotogalerie
19 fotografií