„Upírka a taky čarodějnice vás zve v sobotu do Music Baru Futurum na náš koncert," popsala nelichotivě vlastní vzhled Jitka na sociální síti a zveřejnila fotku, na které byste ji možná na první pohled nepoznali. Prvním slovem narážela především na své již pověstné špičáky, díky kterým skutečně působí trochu jako jedna z postav muzikálu Ples upírů. 

Poté, co v roce 2010 vyhrála ještě se svým dívčím příjmením Válková titul Česká miss, jí byla tato drobná vada na kráse dost vyčítána. Ona si z toho ale očividně moc nedělá a dokáže si ze svých vyčnívajících zoubků udělat i legraci.

Coby čarodějnice se pak označila zřejmě kvůli neupravenému zevnějšku. Na fotce totiž nebyla nalíčená a na hlavě měla tak trochu rozcuch. „Moje vlasy po neúspěšném uspávání," vysvětlovala modelka a vše tak trochu svedla na svou malou dcerku Rosalii (2). Tu má s manželem Lukášem Boho (33), kterého si vzala v roce 2015.

Kromě péče o holčičku ji donedávna zaměstnávala i show Tvoje tvář má známý hlas, v jejíž čtvrté řadě Boho zazářila a ve finále skončila na stříbrné příčce, v závěsu za vítězkou Berenikou Kohoutovou (26). Překvapila nejen různými proměnami, ale zejména svým pěveckým talentem, který nyní dále rozvíjí. 

Fotogalerie
71 fotografií