„Nazdar Marku,“ pronesl legendární zpěvák Karel Gott, když vcházel na pódium za Markem Ztraceným, který už seděl nachystaný u klavíru. Sál v tu chvíli vybuchl v ohlušující jásot a potlesk. 

Dvojice zpěváků si spolu střihla píseň Být stále mlád. Společně s nimi zpíval celý sál a mnoho diváků zvedalo ruce se svými telefony, aby mohli výkon na pódiu zachytit na památku. Někteří se také neubránili dojetí a slzám. Byl to zkrátka emočně nabitý moment. „Pana Gotta jsem pokorně oslovil, napsal jsem mu píseň, také účinkoval v našem klipu k písni Léto 95. Byl to pro mě opravdu důležitý večer a tak jsem si říkal, že by to chtělo krále. Tak jsem mu zavolal a on řekl: Proč ne? A najednou tam byl,“ řekl Blesk.cz Ztracený. „Sám jsem neměl k slzám daleko, ale nakonec jsem to ustál,“ okomentoval Karlovo vystoupení.

Dalším silným momentem byla píseň pro Markovy rodiče, kteří ho v jeho kariéře celý život podporovali. „Rodiče slyšeli tu píseň poprvé. Maminka plakala, tatínek plakal, všichni jsme plakali, bylo to krásné,“ uvedl zpěvák, který tímto velkým koncertem završil desetiletou etapu, která uběhla od složení písně Ztrácíš, která ho proslavila.

„Co mám v plánu teď? Teď budu se svojí rodinou, respektovali poslední rok, který byl náročný, plný příprav koncertu a samotných koncertů. Teď bych jim to chtěl vrátit, takže budu doma a hlavně budu dobrý táta,“ dodal Marek, který vychovává syna Marečka s partnerkou Marcelou Skřivánkovou.

Karel Gott ale nebyl jedinou hvězdou, která se postavila společně s Markem před dav lidí v hledišti. Dorazila také zpěvačka Marta Jandová, se kterou Marek nazpíval úspěšný duet Káva a sex.

Božský Karel #karelgott #forumkarlin #marekztraceny #krasnyvecer

Příspěvek sdílený Marta Jandová (@marta.jandova),Lis 27, 2017 v 1:53 PST

VIDEO: Marek Ztracený promluvil o dalším dítěti

Video
délka: 02:15.10
Video se připravuje ...

Marek Ztracený promluvil o svatbě a dalším dítěti! Markéta Reinischová

Fotogalerie
42 fotografií