Tehdy ještě ženatý kapitán Sparty si začal s Vlaďkou Erbovou a jejich vztah byl veřejným tajemstvím. Řepkova tehdejší manželka Renáta zřejmě něco tušila, a tak si na záletného manžela políčila. A v herně, kam fotbalista chodil, ho načapala s Erbovou po boku!

„Myslím, že mě tehdy udal někdo z hostů. Bylo mi to strašně nepříjemné, ohromná ostuda. Renata je chytrá ženská, takže si tu hernu našla a poptala se tam. Měla informace i od fotografů, kteří tam na mě taky čekávali. Podle zákona se uvnitř heren a kasin fotit nesmí, ale když si paparazzi sedl vedle mě a hrál u automatu taky, tak co já věděl, že si mě pod rukou fotí. Zapírání nemělo cenu a já musel Renatě říct pravdu. Bylo to velké faux pas. Tvrdý incident. Hádaly se tam a vjely si do vlasů, já mezi nimi a uklidňoval je. Všichni na to koukali. No něco strašného,“ přiznal otevřeně Tomáš.

Renata pak odešla a rozbila mi zadní sklo u auta, když mi tam hodila cihlu. Erbové zase dcera pomalovala auto kosočtverci. Přijel jsem pak domů a Renata mě definitivně vyhodila,“ dodává Řepka. Pak už věci nabraly rychlý spád. Milenci vztah přiznali, přišlo těhotenství, svatba a rozvod. Ale i o tom všem se v knize píše.

VIDEO: Kristelová představila Řepku rodičům, bude hrát fotbal na vesnici!

Video
délka: 00:59
1080p 720p 480p 360p 240p

Kristelová představila Řepku rodičům, bude hrát fotbal na vesnici! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
23 fotografií

Video
délka: 01:48
1080p 720p 360p

Tomáš Řepka: Dcera mě seznámila s novým přítelem, bát se mě nemusí! Markéta Reinischová, Lukáš Červený