Mladá pěvecká hvězda a dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) tu velkou kariéru zahájila právě v Janečkem produkovaném muzikálu, a letos v létě překvapila novou verzí legendárního Léta, jež hitmaker složil původně pro polskou zpěvačku Marylu Rodowicz (71) a hlavně Ivetu Bartošovou (†48). 

Teď Natálka přichází s písničkou Vánoční – tu pro ni složil producentův syn Filip Janeček (38) společně s Danielem Bartákem (36), který se podepsal i pod text. „Napadlo mě s Danem Bartákem, že bychom zkusili udělat vánoční skladbu. Žádnou uplakanou odrhovačku, ale veselou písničku se záběrem nejen na mladou, ale i starší generaci,“ říká Filip. A otec s ním jen souhlasí. „Natálka je ve svých patnácti letech velmi talentovaná. A díky tomu, že s ní dlouhodobě spolupracujeme na muzikálech a viděl jsem, jaké skladby dokáže hlasově zvládnout, nepochyboval jsem o tom, že je to správná volba,“ lebedí si.

Vánoční na internetu hned po nasazení zhlédly desetitisíce uživatelů, přičemž první hit Grossové Léto už má téměř půl milionu zhlédnutí! Podívejte se na klip na Blesk.cz!

Fotogalerie
22 fotografií