Poprvé Karel Janeček Lilii Khousnoutdinové nabídl sňatek po strávené noci s další ženou. „Já to tedy řeknu. Požádal mě dvakrát. Nejdřív tak spontánně po jedné krásné noci, kterou jsme nestrávili sami. Po ránu mě Karel, pro mě nepochopitelně, požádal o ruku přímo na tom starém gauči u mé kamarádky,“ přiznala v rozhovoru pro idnes.cz s tím, že z takové nabídky nadšená nebyla.

„Řekla jsem mu, že budu dělat, že jsem to neslyšela, tohle ignoruju, a ať jde a udělá to správně,“ dodala. Podruhé to byla větší romantika. „V Bhútánu v Tygřím hnízdě, kde je chrám klíčového páru buddhismu. Ten den jsme šli náročný trek a oba jsme na vrcholu u oltáře Yeshe Tsogyal cítili, že to je ono - to správné místo a dokonalý čas,“ svěřila se.

Ke sňatku, i když jen budhistickému, nakonec došlo v Bhútánu, kde také Janeček s Lili vědomě počal jejich společné dítě.

Sliboval jí rozvod

Jako na důkaz jejich věčné lásky si ve vztahu stanovili jistá pravidla, a sice, že oba dva si vyřeší svá stávající manželství harmonickým a důstojným způsobem. Jenže zatímco se Lilia s anglickým vojákem, s nímž má pětiletého syna Lea, skutečně na rozvodu dohodla, Janeček s tím váhá.

„Byla to naše původní domluva a věřím, že měl i podanou žádost o rozvod. Jestli to i splní, to se teprve ukáže,“ přiznala. A jak se zdá, ani jejich vztah není nyní zrovna idylický. Těhotná Lilia strávila Vánoce sama, zatímco otec jejího dítěte slavil svátky se svou oficiální rodinou, tedy s Mariem a jejich synkem Karlem Janisem.

VIDEO: Miliardář Janeček: Libido si vybíjí adrenalinovým sportem!

Video
délka: 01:50.93

Miliardář Janeček: Libido si vybíjí adrenalinovým sportem! Karolina Hošek, Tomáš Sovinský

Fotogalerie
44 fotografií