Není to přitom tak dávno, co Bílá na vztah s Radkem pěla ódy. Poslední týdny se ale bývalý fitness cvičitel po jejím boku už nevyskytuje a Lucii zase vozí její manažer Jiří Kouble. „Radka už Lucie nezaměstnává, už není její road manažer,“ dozvěděl se Blesk v Hudebním divadle Karlín. „Lucie se s Radkem rozešla, zůstali ale přátelé, tak jako to má se všemi ostatními předešlými partnery,“ potvrdili informaci Blesku i hosté na křtu Lucčiny nové desky Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

Z prstu zpěvačky zmizel i prstýnek, který jí Radek věnoval. „Zásnubní není, ale nosím ho, aby každý věděl, že jsem zadaná,“ komentovala to tehdy. Nyní je tedy jasné, že zpěvačka zadaná opět není. Důvody rozchodu s Radkem Bílá komentovat nechce. Zřejmě touží, aby vztah vyšuměl doztracena, jako tomu bylo s Petrem Makovičkou (41).

Video
délka: 01:07.99
Video se připravuje ...

Lucie Bílá: Rozchod s mladým milencem! Lásku dávám jinam! Tereza Kühnelová, Redakce Blesk

U stolu s tím, kdo půjde kolem?

Štědrovečerní večeře bez partnera je pro Bílou vlastně skoro smutná tradice. „Bude to obyčejný Štědrý den, jak ho máme pokaždé,“ říká zpěvačka. „Bráška bude s ženou na Moravě a u mě bude tatínek, který má jako každý rok na starosti řízky. No a Filip. Zbytek osazení, no, uvidí se,“ říká Lucka.

„Možná pozvu ke stolu i někoho, koho ještě neznám,“ přiznala se k historce před třemi lety. "Šli jsme zapálit svíčku k místní kapličce, kde se vždycky schází celá vesnice. A já jsem tam uviděla pána, který byl moc smutný. Tak jsem si ho hned vzala k nám domů, aby s námi zasedl ke stolu.

Takhle o milenci mluvila ještě na začátku vztahu! Podívejte se na video!

Video
délka: 01:09.67
Video se připravuje ...

Lucie Bílá mluví o svém příteli: Co mají společného? Ladislav Novák/BPŽ

Fotogalerie
42 fotografií