O smrti exmanžela se dozvěděla od dcery, které otec zemřel v náruči. „Volala mi to hned v úterý v noci. Hodně mě to vzalo, vůbec jsem nespala,“ netajila Olina, která tak přežila oba své muže (jejím druhým manželem byl americký producent John Calley, který zemřel v září 2011 ve věku 81 let).

„Je mi strašně moc smutno. I když jsme spolu byli jen dva roky, tak stály za to! Bylo to moje nejhezčí životní období… Muselo! Vždyť díky Bradovi jsem matkou…“ plakala včera do telefonu Blesku hvězda filmů Limonádový Joe, Kdo chce zabít Jessie? či Adéla ještě nevečeřela. 

Brad žil v Los Angeles, stejně jako Sabrina, která tam má vilu s výhledem na moře. „Asi před týdnem ho ranila těžká mrtvice. Lékaři řekli Sabrině, že je to zlé a že to nebude dlouho trvat…“ svěřila Schoberová. Americký svalovec, který proslul jako gladiátor ve čtyřoscarovém Spartakovi, přestal po mozkové příhodě chodit, mluvit a stal se naprosto nesoběstačným.

„Sabrina ho odmítla dát do léčebny dlouhodobě nemocných nebo něčeho podobného. Vzala si tátu domů a starala se o něho čtyřiadvacet hodin denně. Říkala mi: Mami, on je tak rád, že vidí na moře… Pořád tam kouká!“ popsala Blesku dojatá Olina, jejíž dcera pracuje jako stylistka a kostymérka filmových hvězd, včetně Angeliny Jolie (42).

„Jsem dceři moc vděčná, že se o něho starala a že měl díky ní hezký konec,“ řekla uplakaně herečka. Do Los Angeles na pohřeb ale nepoletí. „Naše rodina si na něco takového nepotrpí. Důležité je si vzpomenout…“ míní Schoberová, která se i po rozvodu s manželem občas vídala.

Fotogalerie
45 fotografií