Jeden bok po boku druhému, důvěrná konverzace nad skleničkou šampaňského a šťastné úsměvy. Tak to na úterní akci vypadalo mezi krásnou moderátorkou Sportovních novin a známým lamačem ženských srdcí.

Leckdo by je mohl považovat za zamilovanou dvojici. Ostatně o jejich vztahu se šuškalo již dříve, konkrétně před třemi lety. Tehdy je totiž fotografové přistihli při polibku na parkovišti před budovou televize. „S Radkem nás pojí dlouholeté přátelství, nic víc, nic míň,“ řekla tehdy Blesku sama Puhajková.

Zatímco tehdy se vzpamatovávala z rozchodu s hokejistou Jiřím Tlustým (29), v současné době je šťastně zadaná. Shodou okolností má její vyvolený stejné příjmení a je to rovněž sportovec, konkrétně fotbalista Petr Tlustý (31).

S ním je expartnerka hokejového boha Jaromíra Jágra (45) už dva roky a v dubnu letošního roku s ním začala dokonce i bydlet ve společné domácnosti. Dvojice si hnízdečko lásky s výhledem na Vyšehrad ale zařizovala postupně. „Až dorazí postel, tak se nastěhujeme,“ měla Inna jedinou podmínku. „Ještě nemáme všechno dokončené,“ prozradila v červenci s tím, že si právě do bytu pořídili krásný jídelní stůl.

Štěpánek je navíc nyní také zadaný. Podle posledních informací to měl nedávno dát znovu dohromady s bývalou ženou Nicole Vaidišovou (28). S ní se v roce 2013 po tříletém vztahu rozvedl, loni se k sobě na čas vrátili, ale přišel další rozchod. Teď zřejmě vsadili na rčení „do třetice všeho dobrého“ a jsou prý zase spolu.

Fotogalerie
83 fotografií