Každé léto s sebou přináší nové trendy v plavkách. Tentokráte se jedná o háčkované plavky s tenkými okraji s proužky. Kdo v tomto modelu nechytá bronz, jako by snad ani nebyl. Celebrity jsou proto ochotné za plavky vyhodit dost velké peníze. Tyto bikiny se dají koupit přes internet a platí se tak za ně v dolarech. V přepočtu přijdou jedny na 6 500 korun.

V novém módním hitu se vyfotila například přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (26). Se snímkem z jamajské pláže se pochlubila na sociální síti a mnohé její fanynky si fialových plavek okamžitě všimly. „Kde se dají sehnat?“ ptaly se.

VIDEO: Veronika Kopřivová: Proč říká Jágrovi "Kudrnáč"? Bude dítě? A svatba?

Video
délka: 02:58.88

Veronika Kopřivová: Proč říká Jágrovi "Kudrnáč"? Bude dítě? A svatba? Blesk TV

Ve stejném modýlku a dokonce ve stejné barvě se zvěčnila i jedna z bývalých lásek hokejového boha, Iva Puhajková (31). Moderátorka Sportovních novin v plavkách nejprve na thajské pláži řádila na nafukovacím jednorožci a posléze přidala i selfie, v němž ukázala, jak jí bikiny lichotí i v oblasti dekoltu.

Trendu se nevyhnula ani manželka tenisty Tomáše Berdycha (31) Ester (24), která se na Instagramu chlubila, jak si užívá odpolední siestu a válí se v modrém provedení plavek na lehátku, zatímco manžel se potí na kurtu. Ovšem i ze snímku bylo patrné, že na sobě modelka také ráda pracuje, jelikož její vypracované břišní svalstvo by jí leckdo mohl závidět.

Úžasnou postavu získanou pravidelným během též v modré verzi plavek oslňovala i blogerka Barbora Kotalíková (29). Manželka bývalého hokejisty Aleše Kotalíka (38) byla bez debat královnou pláže.

Oranžovou variantu bikin pak zvolila Tereza Barošová(31), choť fotbalisty Milana Baroše (35), která zase dala světu na odiv, jak se na dovolené stihla opálit. Aby se v parnu trochu ochladila, dopřála si sklenku bublinek.

Pozadu nechtěla být ani bývalá tvář značky Versace Sabina Závodná (26). Modelka z Hodonína se cachtala v průsvitně azurovém moři a háčkovanými bikinami provokovala všechny tamější pány. Ještě štěstí, že se všechny krásky ve stejných plavkách nesetkaly na jedné pláži. To by byl asi trapas!

Fotogalerie
24 fotografií