Pár se spolu na veřejnosti objevuje pouze výjimečně. Na křest knihy Pohádky mého života se přišla podívat jen Renata. V nepřítomnosti známého herce a zpěváka se ale trochu podřekla a v rozhovoru pro TopStar mezi řečí přiznala, že jsou s Kornem manželé. Ostatně ji prozrazoval i snubní prstýnek na ruce.

„To přišlo z jeho strany,“ prozradila brunetka, která se s členem vokálního kvarteta 4TET seznámila už před devíti lety při golfu, jenž se rázem stal jejich společnou zálibou. I když jim prý kvůli pracovnímu vytížení nezbývá moc času, stále na oblíbený sport nezanevřeli a věnují se mu dál. „Každou volnou chvilku utíkáme na golf."

„My jsme spolu strašně dlouho. Je to úžasný, naštěstí se nic nezměnilo, stále fungujeme jako před osmi lety,“ svěřila se se svými dojmy choť Jiřího TopStaru. Detaily o jejich zcela utajeném sňatku už ale prozradit nechtěla.

Pro představitele hlavní role v často reprízované pohádce Honza málem králem se ovšem jedná už o třetí svatbu. Jeho první manželka Hana je již po smrti a podruhé se oženil s herečkou a moderátorkou Kateřinou Kornovou (50), s níž zplodil dvě děti – autistického syna Filipa (26) a baletku Kristinu (25).

Video
délka: 01:42
1080p 720p 480p 360p 240p

Kateřina Kornová: Autistický syn se učí pracovat! A jak to má s chlapy? Blesk TV


Fotogalerie
49 fotografií