Kristýna, kterou známe také jako Ivu z oblíbeného seriálu Comeback, dřív často randila s hereckými kolegy. Tím pádem se s nimi ukazovala i ve společnosti a nesnažila se je nijak tajit. Jenže teď je všechno jinak.

Zřejmě jí po někdejších partnerech po rozchodu nezbyly nejlepší zkušenosti, a tak své čerstvé citové vzplanutí nyní drží pod pokličkou. Na křtu již druhé kuchařky složené z receptů ze seriálu Ohnivý kuře ale Leichtová přece nedokázala své city skrývat. Dokonce přiznala, že s přítelem zatím nebydlí.

Na dotaz, zda na ni miláček totiž právě nečeká doma, primáckému TopStaru odpověděla: „Dneska zrovna ne úplně, dneska ne.“ Posléze se dala i do vysvětlování, proč to tak je. „Protože je tam taky taková určitá vzdálenost. Prostě vztah na dálku, ale je tam,“ ujišťovala. Nic bližšího o svém novém objevu ale odtajnit nechtěla.

Dokonce neřekla ani to, čím se muž živí. Není prý ale rozhodně herec, podnikatel ani hokejista. „Ne, ne, to určitě ne, není to tak úplně nejpopulárnější povolání,“ smála se herečka, která před lety ukázala svá ňadra ve filmu Účastníci zájezdu.

Těžko říct, co tedy vlastně její přítel dělá a proč o tom Kristýna nechce mluvit. Jak ale sama naznačila, možná časem prozradí o něco víc. „Ono se to třeba někdy ukáže,“ dodala tajuplně v TopStaru Leichtová.

Ta v minulosti prožila románek například se Štěpánem Benonim (33), který se proslavil rolí v Ulici a nyní hraje záchranáře v Ordinaci v růžové zahradě 2. Také delší dobu žila s Filipem Kaňkovským (32), který kvůli svému atypickému vzhledu ztvárňuje často záporáky a vrahy.

VIDEO: Ohnivý kuře: Leichtová se svléká, Prachař taky! Bude sex?

Video
délka: 00:28.80
Video se připravuje ...

Ohnivý kuře: Leichtová se svléká, Prachař taky! Bude sex? FTV Prima

Fotogalerie
36 fotografií