Vypadnutí ze StarDance nese každý taneční pár těžce. Herečka Kristýna Leichtová a tanečník Václav Masaryk nebyli výjimkou. I když se jim jejich poslední tanec opravdu povedl nejlépe ze všech, porota i diváci byli nekompromisní.

Pár dní po smutném sobotním večeru šel pár společně po chodníku, ale nevypadalo to, jako by je pojilo přátelství a společně prožitý čas na tanečním parketu. Oba vypadali, jako by smutek z vypadnutí ještě nedokázali strávit. Neproběhl totiž ani jeden úsměv, a navíc si od sebe drželi pořádný odstup.

Kuloáry se neslo, že si tento taneční pár už od začátku vůbec nesednul. Dokonce se také proslýchalo, že chtěla Kristýna tanečníka vyměnit, protože se zkrátka a dobře nesnesou. Na televizních obrazovkách to ale poznat nešlo. A Kristýna navíc tato tvrzení vyvrátila na svém Facebooku dojemným vzkazem pro svého tanečníka. „Zlato moje! Moc jsem si to všechno užila. Děkuji ti za kroky, který jsi mě naučil, i za ty, který jsi mě ještě nenaučil a který se naučit musím. Děkuji ti za ty krásný chvíle a děkuji i za ty špatný, který jsme spolu překonávali. Jsi skvělej učitel. Máš krásnou duši a děkuji, že jsem měla možnost ji poznat. Buď dal sám sebou! Vždycky ti budu fandit,“ napsala.

Fotogalerie
18 fotografií