Když zhasnou světla a kamery na place, když publikum v divadle skončí s potleskem a hlavně když má před sebou chvíli volna, vydá se herec Miroslav Donutil na svoji chalupu na Vysočinu. Stavení vzniklo přestavbou chalupy po prarodičích.

"Odpočívám. A chodím do lesa, chytám ryby, hraju golf, sekám dřevo. I tady platí, že pracuju rád a je to takový relax," svěřil se podle časopisu Sedmička herec na jedné z místních besed.

Co ale na slavného herce, kterého miluje skoro celá republika, říkají jeho sousedé? "Já ho tu vídám pravidelně, jak projíždí v autě. Jako herce ho mám rád, ale moc ho neznám. Vždycky pozdraví, usměje se. Ale vím, že to tu má moc rád," prozradil jeden z místních. "Pan Donutil sice vypadá trochu zamračeně, ale je to veselá kopa. Lidi ho tu mají rádi. Chodí na ryby, do lesa a hodně dělá na zahradě. Občas sem za ním jezdí návštěvy. V létě jsou tu často s celou rodinou. Mají to tam krásné, velké. Je to vlastně vila," dodal další soused.

Herec je opravdu šťastný muž. Kromě krásného domu v pražských Hlubočepích má tedy ještě nádhernou chalupu, kde by si prý také dokázal představit strávit svůj důchod. A není se čemu divit!

Fotogalerie
50 fotografií