Vydra měl mnohokrát možnost se s nezapomenutelnou herečkou setkat na jevišti. „Naposledy například v komedii Víš přece, že neslyším, když teče voda,“ vzpomínal pro deník Aha! Václav a vybavil si i vtipný zážitek: „Na scéně jsem chvilku nahý a Květa to samozřejmě komentovala.“

Původně přitom herečka v představení hrát nechtěla. „Její manžel, režisér Pavel Háša, ji přesvědčil,“ vysvětluje herec a dabér. Ten v oblíbené inscenaci, která se dočkala více než 600 repríz, hraje nadále. Fialovou už ale před časem nahradila »česká Angelika« Libuše Švormová (82).

Fotogalerie: Zemřela legendární herečka Květa Fialová …
61 fotografií

Zesnulá herecká legenda pak s Vydrou také jezdila se vzdělávacím programem po školách. V rámci tohoto programu si pak dokonce spolu zazpívali píseň Michala Davida (57) Colu, pijeme colu. Květa si hit z roku 1982 velmi oblíbila, a tak si přála, aby ji provázel i na cestě na onen svět. A právě v podání Václava Vydry.

Jenže ten se na něco takového necítí. „Myslím ovšem, že z toho mého zpěvu sejde, asi bych to nedal. Toto přání Květušce nesplním… Omlouvám se!“ přiznal pro Aha! herec. „Zazpíval bych jedině, kdyby seděla přede mnou v první řadě…“ dodal. Jenže to už bohužel není možné.

VIDEO: Zemřela Květa Fialová (†88): Už nepoznávala okolí, mysl jí zakalil Alzheimer!

Video
délka: 01:08.60
Video se připravuje ...

Zemřela Květa Fialová (†88): Už nepoznávala okolí, mysl jí zakalil Alzheimer! redakce Blesk TV

VŠE O SMRTI KVĚTY FIALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
60 fotografií