„Průběžně jsme pořád nemocní! Naše prázdniny tak byly úplně šílený. Nejdřív jsem si zlomila nohu já, pak manžel. Maruška měla streptokoka, potom vši, a teď dokonce musela do nemocnice,“ postěžovala si Blesku dcera Petra Jandy (75) z Olympiku. V tom zběsilém výčtu ještě navíc zapomněla na bouračku pod Strahovem...

Ale to byly jen plechy a papírování, starost o milovanou holčičku prožívala víc. Několik dní ji totiž trápily bolesti bříška a vysoké teploty. „Měli jsme podezření na slepé střevo. Maruška vůbec není bolestínek a málokdy pláče, ale tady opravdu říkala, že ji to bolí a chce do nemocnice, kde jí pomůže paní doktorka. Hodně nás to znepokojilo,“ svěřila nám zpěvačka.

Rodiče se tak obávali nejhoršího, že bude potřebná operace. „Na noc byla v nemocnici na pozorování. Při ultrazvuku se naštěstí ukázalo, že je v pořádku. Druhý den už ji to vůbec nebolelo. Horečky klesly, tak nás pustili domů,“ oddechla si starostlivá máma Marta. Podle doktorů bolesti břicha vyvolala střevní viróza. Holčička tak teď místo mlsání zmrzliny musí popíjet čaj a dodržovat přísnou dietu. „Už se tomu ale smějeme,“ dodala Marta.

VIDEO: Hvězda Tváře Marta Jandová: Jsem nesoustředěná a pořád pláču!

Video
délka: 01:36.99

Hvězda Tváře Marta Jandová: Jsem nesoustředěná a pořád pláču! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
25 fotografií