Muzikál Krysař, který napsal Landa, měl premiéru v roce 1996. Nyní se po letech znovu vrací na scénu Divadla Kalich a režie se ujala Danova manželka Mirjam Landa (48). Ovšem zpěvák se nepřijde podívat na slavnostní premiéru, která proběhne 8. září.

„Je to tak. Na Krysaře si zajdu buď na předpremiéru, nebo po návratu. Shiraz rallye proběhne 13.–15. září a trasa měří zhruba 700 km,“ uvedl někdejší zpěvák skupiny Orlík s tím, že mu společnost v závodní fabii bude dělat spolujezdec Fawad Nadri. Druhou posádku závěrečného závodu šampionátu Středního východu pak budou tvořit Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová.

„Speciální trénink jsme neabsolvovali, myslím si, že na šotolině mám toho už dost najeto, nějaké informace o trati a povrchu mám, takže to nechám až na samotný závod a jeho vývoj,“ vysvětloval Landa, který už se moc těší. Palce mu drží i kolegyně Olga Lounová (36), rovněž závodnice, která by se závodu možná také ráda zúčastnila.

Zato Dalibor Gondík (47) se na tuto možnost netvářil moc nadšeně. „Nejsem tu coby perspektivní Danielův spolujezdec. Ani o tom do budoucna neuvažuji, zůstanu spíše rychlým běžcem než rychlým jezdcem,“ vymlouval se. „Vedle Dana bych si klidně do závodního auta sedl, ale jen na projížďku,“ dodal Dalibor, pro kterého je adrenalin už účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

VIDEO:  Mám jinou práci než běhat po jevišti, řekl Landa na muzikálu Rocky

Video
délka: 02:11.07

Daniel Landa: Mám jinou práci než běhat po jevišti! Co teď Žito dělá? David Turek, Petr Soukup

Fotogalerie
30 fotografií