Je zkrátka nepoučitelný, ale jak se zdá, Václav Noid Bárta si nemůže pomoct. Pokaždé se zamiluje do stejného typu ženy. Nejdříve ho okouzlila zkušená o 15 let starší Lucie Bílá (51), kterou si dokonce vzal za manželku. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo.

Zpěvák si pak našel dlouhovlasou tmavookou a vychrtlou Elišku Bučkovou (28), s níž randil tři roky, a dokonce ji požádal o ruku. Místo svatby ale přišel rozchod.

Video
délka: 01:27.87
Video se připravuje ...

Václav Noid Bárta a houslistka, se kterou má prý sex: Co o ní prozradil? Petr Soukup,David Turek

O tři měsíce později se zamiloval do její kolegyně, která je Elišce velmi podobná, a sice Gábiny Dvořákové (28). Také dlouhovlasá tmavovlasá modelka s velkýma hnědýma očima. Tu si v červenci 2014 vzal a mají spolu dceru Terezku.

Jenže ani toto manželství Noidovi nevydrželo a nyní se schyluje k drsnému rozvodu. Krátce po rozchodu se spekulovalo o nové Vaškově milence Andree Jiskrové (31). A světe, div se, jednalo se o dlouhovlasou tmavookou brunetu. Zpěvák ale vztah s krásnou houslistkou popřel a nyní se zakoukal do totožného typu ženy, tanečnice Elišky Grabcové.

Jestli jim vztah vyjde či nikoliv, je teď ve hvězdách, každopádně pokud ne, Noid by se měl zamyslet nad změnou ve výběru partnerek a zkusit sbalit třeba blondýnku nebo zrzečku.

Video
délka: 01:56.44
Video se připravuje ...

Noid o nové ženě ve svém životě: Zamilovat jsem se nestihl! Jsem ženící typ! Petr Soukup, David Turek

Fotogalerie
29 fotografií