Hůlka je konečně po dlouhé době zamilovaný. S přítelkyní Bárou Klementovou už dokonce bydlí, i když se pár zatím neusídlil definitivně na jednou místě. Zatím spolu pendlují mezi zpěvákovým mobilheimem v Jevanech a Bářiným bytem v Praze.

Hlavní hvězda legendárního muzikálu Dracula už se ale chystá vybudovat jim ideální hnízdečko lásky. Svůj dům na kolech a zpustlou chatu totiž hodlá zbourat. Na její místo pak má přijít srub, jehož výstavba vyjde na 2,5 milionu korun.

Stihne ovšem zpěvák do té doby vůbec krásnou tlumočnici představit mámě? Zatím s tím nějak podezřele otálí. „Ještě za mnou nebyl! Samozřejmě se na to těším, protože mi o ní už tři čtvrtě roku vykládá,“ prozradila deníku Aha! Danova maminka Jarmila.

Přitom Hůlka před časem vytruboval do světa, že k setkání jeho milovaných žen již došlo. „Už to máme za sebou. Bára se jí moc líbila,“ nechal se slyšet zhruba před 14 dny. Stydí se snad o 26 let mladší Báru seznámit s potenciální tchyní?

VIDEO:  Hůlka v květnu popsal hodně netradiční dovolenou!

Video
Video se připravuje ...

Daniel Hůlka: Chystá se na hodně netradiční dovolenou! Kam chce plout? Eliška Vinterová, Jan Jedlička

„Než to bylo v novinách, říkal, že mi ji přijde představit. Ale ještě tu nebyli,“ vysvětluje paní Jarmila, které ovšem věkový rozdíl mezi synem a jeho objevem vůbec nevadí. Naopak má radost, že je Dan šťastný. „Je ohromné, že Bára není ze showbyznysu, ale z úplně jiné branže. Přeju mu, aby to tentokrát vyšlo,“ dodala pro Aha! zpěvákova maminka.

Fotogalerie
56 fotografií