I když už je mu přes šedesát, stále hýří energií a dobrou náladou. Je tatínkem tří dětí. Dvou starších potomků Kamily a Lukáše a mladšího Tobiáše. Ten moderátora stále drží v pozoru a díky němu nehrozí, že by zlenivěl.

„Tobiáš je hrozně aktivní dítě. Hraje tenis, fotbal, hokej, kromě toho pořád skáče někde na trampolíně nebo pobíhá venku,“ vyjmenoval v rozhovoru pro časopis Sedmička Tittlebach. Ten je otcem i starších dětí, a dokonce dvojnásobným dědečkem.

„Syn je neurochirurg. Vystudoval lékařskou fakultu a pracuje jako lékař v Nemocnici na Homolce. Dělá operace zad a mozku, za což před ním smekám,“ uvedl. „Dcera vystudovala také Univerzitu Karlovu, obor sociologie a psychologie. Oba teď mají prcky,“ dodal moderátor, který má po boku mladší partnerku, kterou však stále nepojal za manželku. „Tohle jsme nikdy neřešili. Tobíkovi je už devět let... Tak že bychom mu to dali k desátým narozeninám?“ zasmál se.

Video
Video se připravuje ...

Poznáte hipíka? 18 let na Nově dělal sporťáka Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Václav Tittelbach oustil televizi Nova v roce 2013. „Dvacet let jsem dělal moderátora sportovní relace a moc mě to bavilo. Moderování se člověku dostane pod kůži. Jeden čas jsem dělal i komentátora sportovních přenosů,“ zavzpomínal s tím, že byly však i negativní věci. „Ty byly až spíš ke konci, v období, kdy odcházely z Novy takové osobnosti jako Pavel Zuna Mirak Čejková nebo Pavel Dumbrovský. Vedení nastolilo trend, který mně osobně neseděl,“ dodal.

Fotogalerie
8 fotografií