Legendární větu pronesl expremiér Jiří Paroubek (64) při vysvětlování svých financí po rozvodu se Zuzanou (59). Hodila by se ale i teď, kdy míří k rozvodu s Petrou (43).

Čtyřhvězdičkový hotel La Pinède Plage v městečku La Croix-Valmer, které je vzdáleno jen 12 kilometrů od Saint Tropez, je o prázdninách k mání za ceny od 19 do 24 tisíc korun za noc. Za běžný oběd či večeři s lahvinkou vína ve dvou tu pak podle jídelního lístku utratíte zhruba 200 eur, tedy něco přes pět tisíc. Za deset dní dovolené tedy klidně i nějakých čtvrt milionu…

A právě sem jel relaxovat někdejší šéf ČSSD Jiří Paroubek. Jak zjistili reportéři Nedělního Blesku, užívá si to tu plnými doušky. Od brzkého rána běhá, cvičí, plave v moři… a ke stolu pak usedá s pohlednou brunetkou.

Paroubek bude načerpané síly jistě potřebovat. Blíží se totiž rozvodová bitva s jeho ženou Petrou, která od něj v únoru utekla. „V tuto chvíli dohody mezi manželi, ani prostřednictvím soudem nařízeného způsobu pokojného vyřešení sporu, bohužel nebylo dosaženo. Rozvod a veškeré s tím související otázky bude řešit soud,“ sdělil Nedělnímu Blesku advokát Paroubkové Andrej Lokajíček.

Expremiér bude bojovat o střídavou péči o dceru Margaritu (7), ale i o případné alimenty. Petra prý po něm žádá 140 tisíc korun, což mu připadá jako vtip. „Petřiny požadavky trojnásobně překračují můj měsíční příjem,“ řekl už dřív. I když předtím se v rozhovoru pro Blesk chlubil, že vydělává na burze s milionovými zisky.

Společná snídaně: Jirko, opět sám?

„Jste přistiženi? Tak zatloukejte, zatloukejte, zatloukejte!“ Tak radil mužům populární sexuolog Miroslav Plzák (†85). A zdá se, že v expremiérovi Jiřím Paroubkovi našel učenlivého žáka. „Jsem tu sám. Proč vozit dříví do lesa, že?“ odpověděl Blesku, který získal fotografie, jak se v Saint Tropez ruku v ruce prochází se sympatickou brunetkou. Tak jestli vám připadá, že na snídani v hotelu La Pinède Plage s Paroubkem opět snídá brunetka, šálí vás asi zrak. Pan Jiří je tu přece sám…

Jiří Paroubek nedávno způsobil poprask, když utekl ze živého vysílání.

Video
délka: 02:57.65
Video se připravuje ...

Paroubek utekl z živého přenosu: Kvůli otázkám na jeho (ne)návrat do ČSSD Český rozhlas Plus/pořad Interview Plus

Fotogalerie
20 fotografií