Michaela Kudláčková měla ve středu v deset dopoledne telefonovat se svojí dcerou, od té doby se ale neozvala a telefon měla hluchý. Policie po ní kvůli údajným sebevražedným sklonům vyhlásila pátrání.

Bývalou herečku nakonec našli ještě ten samý den v lese. „Byla nalezena u obce Oseček, odkud byla převezena na obvodní oddělení policie v Poděbradech k podání vysvětlení. Policie odvolala pátrání,“ řekla k případu policejní mluvčí Petra Potočná.

„Mnohokrát všem děkuji. Jsem v pořádku a jsem doma. Jen se omlouvám, ale půjdu si teď lehnout. Díky,“ napsala Míša na sociální síť. Fanoušky, kteří se o ni velmi báli, svým statusem alespoň částečně uklidnila. „To jsem moc ráda, hlavně si pěkně odpočiňte a buďte v pohodě, Míšo,“ vzkázal jí jeden z nich. „Měli jsme moc velký strach, Miško,“ přidal se další.

Fanoušky nedávno hodně vyděsila i svým novým článkem, ve kterém se snažila popsat své pocity a myšlenky. „Když mi bylo asi tak osmnáct zhruba, vytvořila jsem si takovou vlastní filozofii. Takové jakoby přání, program. Řekla jsem si, že chci umřít, až budu chtít. To proto, že můj dědeček si, když už mu nebylo dobře a nebyl silný, přál zemřít. A zemřel,“ vysvětlila na webu Popelky.cz.

„Jsem typ, co moc a moc rád žije. A taky si přeju, aby všichni kolem mě dlouho žili a neumírali, a nic jim nebylo, a nic se jim nestalo. Chtěla bych být ke konci svého života milována, tolerována, chtěla bych, aby mi někdo naslouchal a dělal radost… a chtěla bych, aby to tomu člověku hlavně nevadilo,“ dodala Kudláčková.

VIDEO: Astroložka a kartářka Michaela Kudláčková nám prozradila, na co bychom se do konce roku měli ještě připravit.

Video
délka: 01:04.76

Astroložka a kartářka Michaela Kudláčková nám prozradila, na co bychom se do konce roku měli ještě připravit. Simona Škodáková

Fotogalerie
19 fotografií