„Mami, můžeme si ho nechat jako domácího mazlíčka? Prosím,“ napsala si Helena Houdová k fotografii, kterou umístila na sociální síť. Jsou na ní její děti, které se mazlí s maličkou veverkou.

Mama can we keep him as our pet? Pleease pleease pleease!!! If we kept all the gifts Spike the Cat brought us over those two years we have him, we would probably have 97 chipmunks, 28 mice, 10 geckos, 3 birds, 2 crabs and one snake. I am not counting the deers he attempted to hunt but after awhile he got the idea that they are slightly over his weight category. Oh and he befriended the fox who lives in the reservation behind the house, I am sure, she would show up too. Luckily, he is conscious cat and doesn't kill them. 🦊🐱🦄 Mami muzem si ho nechat jako domaciho mazlicka?? Prosiiiiiiim!!! Kdybychom si nechali vsechny ty dary, co nam kocour Spike prinesl za dva roky, co ho mame, meli bychom asi tak: 97 cipmanku, 28 mysi, 10 jesterek, 3 ptacky, 2 kraby a jednoho hada. Nepocitam vsechny ty srnky, ktery se snazil ulovit, ale pak zjistil, ze jsou preci asi trochu mimo jeho vahovou kategorii.. Jo a jeste se skamaradil s liskou, ktera zije v rezervaci za humny, jsem si jista, ze tu uz bychom meli doma taky... Nastesti je to vedoma kocka a sve ulovky nezabiji..🐿🐀🐹🦎 #dobrodruzstviSeSpikem #healing #chipmunk #boys #gentle #love #kocour #mnau #spiksterMikster #laska #keZviratum #vegan #milujemeZvirata #protoJeNejime #weLoveAnimals #thatsWhyWeDontEatThem #cat #catLove #care #Chip nebo #Dale 🐿

Příspěvek sdílený Helena Houdova (@helenahoudova),Kvě 17, 2017 v 11:09 PDT

„Kdybychom si nechali všechny ty dary, co nám kocour Spike přinesl za dva roky, co ho máme, měli bychom asi tak: 97 veverek, 28 myší, 10 ještěrek, 3 ptáčky, 2 kraby a jednoho hada,“ pokračovala dál kráska, která s dětmi cestuje po celém světě.

„Nepočítám všechny ty srnky, které se snažil ulovit, ale pak zjistil, že jsou přeci asi trochu mimo jeho váhovou kategorii. Jo a ještě se skamarádil s liškou, která žije v rezervaci za humny, jsem si jistá, že tu už bychom měli doma taky,“ dodala modelka s tím, že kocour stejně jako ona zvířata nezabíjí. 

Video
délka: 02:24
1080p 720p 480p 360p 240p

Helena Houdová po rozvodu: Skončila jsem na kapačkách a málem umřela! Blesk TV

Fotogalerie
38 fotografií