„Naše vztahy nebyly dobré, ale nevím, jestli o tom můžu mluvit bez Oldova svolení,“ přiznává sestra Oldřicha Kaisera Eva pro deník Aha!. Dlouhé roky spolu vůbec nemluvili, dodnes je mezi nimi napětí.

Eva Dousková, rozená Kaiserová, se svěřila s událostmi, které stály za krachem jejího sourozeneckého vztahu. „Tam byl zádrhel s podnikáním,“ přiznává otevřeně Dousková.

S bratrem Oldřichem, Martinem Dejdarem (52) a společnou přítelkyní Eliškou v devadesátých letech založili firmu Pegas Trade. Otevřeli si kavárnu v centru Prahy a zkoušeli uspět v cestovním ruchu.

Synovec dělnického prezidenta Zápotockého (†72): V rodině máme Kaisera i alkohol!

Video
délka: 03:07.01

Synovec dělnického prezidenta Zápotockého (†72): V rodině máme Kaisera i alkohol! Zuzana Bubílková, Jan Jedlička

Ne všechno ale dopadlo podle plánu. Eva nesla největší díl zodpovědnosti, a když se společnost dostala do problémů, všechno šlo na její hlavu. „Dopadlo to tak, že jako ředitel společnosti jsem byla odstřižena od všeho a nemohla jsem nic dělat,“ přiznává.

Dluhy se postupně nakupily a firma skončila v konkurzu. Od té doby vztahy v rodině narušovaly výčitky, obviňování a hádky. „Kvůli tomu problému dokonce pět let se mnou nemluvili ani rodiče, natož Olda. Všechno jsem to odskákala já, i když to bylo jinak,“ uzavřela Kaiserova sestra.

Lvem oceněný vtipálek Oldřich Kaiser: Partnerka nic nedostala, už má léta!

Video
délka: 02:05.03

Lvem oceněný vtipálek Oldřich Kaiser: Partnerka nic nedostala, už má léta! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií