„Před třemi měsíci 4. února u mne Radek poprvé přespal a už tam zůstal,“ prozradila zpěvačka Aha!.

Každý už ví, že se potkali poprvé před rokem a půl na obnovené premiéře muzikálu Carmen a že tehdy dal Radek Lucii vizitku. „Od té doby na sebe velice mile a nevtíravě upozorňoval, já ale ten rok a půl kličkovala jako zajíc. Rozhodla jsem se, že už chci být sama, protože jsem si myslela, že tak to mám asi daný,“ popisuje zpěvačka.

Práci ano, ale sex ne!

V prosinci loňského roku ale ztratila jednoho ze svých manažerů a okamžitě si vzpomněla na Radka a na to, jak tehdy na Carmen utíkala před dotěrnými lidmi a schovala se za nejvyššího muže v sále. Zavolala mu. „Než ale Radek začal pro mne pracovat, upozornila jsem ho důrazně, že půjde opravdu jen o práci. Že mu budu platná jako Lucie Bílá, ale rozhodně ne jako Hanička! Aby si to náhodou nemyslel jinak...“ svěřuje Lucie. Dva měsíce tedy Filipi fungoval pouze jako roadmanager, který měl za úkol zpěvačku chránit, vozit, zařizovat hotely nebo s ní chodit do fitka.

Chlap, jak má být

"No a pak jsem najednou zjistila, že mi je docela líto, když mě odveze vždycky domů a hned odjede.  No tak jednou zůstal, a už je tam furt!“ říká Bílá, pro kterou je samozřejmě nejdůležitější, že ji Radek nosí na rukou. „Muž doma se vždycky hodí a já mám velký dům. Potřebuje občas něco přibít, opravit a v tomhle  má Radek testosteron na správným místě. Je to chlap, jak má být,“ usmívá se zpěvačka.

Video
délka: 01:58

Bílá poprvé viděla milencova zavrženého otce: Ten pán není fajn, do rodiny nesmí! David Turek, Lukáš Červený

Video
délka: 01:00

Přítel Bílé Radek o otci, kvůli němuž si změnil jméno: Pro mě neexistuje! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií