Stejně jako chce Radek Filipi chránit svou Slavici Lucii Bílou, i ona se za něj pere jako lvice. "Tato slečna mě i Radka vydírala hloupostmi dávno. Pravdou je, že spolu krátký příběh prožili, ale ten skončil. Co jiného k tomu dodat... Snad jen to, že jí oba přejeme jen to dobré," řekla zpěvačka v Top Staru.

Reagovala tak na slova jeho expřítelkyně, kterou Radek požádal o ruku v době, kdy už pokukoval po Bílé. "Nemůžu mluvit za něj, ale jestliže už v roce 2015 k něčemu přemlouval paní Bílou, tak pak nechápu, proč mi říkal, že mě miluje, a proč mě žádal o ruku!," prozradila Blesk.cz Filipiho snoubenka.

Bílá si ale s jeho minulostí hlavu neláme. "Jsme oba rozvedení a víme o své minulosti vše. Ale to, co bylo, pro mě není tak důležité jako to, co je teď. Mám vedle sebe muže, se kterým je mi dobře," uzavřela zpěvačka.

S Filipim vystupují jako oficiální pár od února, dříve se prý setkávali jen pracovně. Na jejím pražském koncertě 8. ledna ji vedl na pódium jako bodyguard a jen málokdo tušil, že tenhle urostlý ochrankář dává na Lucii pozor i v její ložnici... Jak to u Lucie doma vypadá? Podívejte se na video!

Video
délka: 01:51.14

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala své "orlí hnízdo"! TV Barrandov

Připomeňte si, jak Lucie Bílá rušila své obří koncerty... Utěšoval ji už tehdy nový milenec?

Video
délka: 14:01.60

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Bílá okamžik po zhroucení: Zabarikádovala se v šatně! Lukáš Fronk

Fotogalerie
46 fotografií