„Rozhodně to není poprvé, co náš vztah prošel krizí. V minulosti už došlo dokonce k nevěře,“ prozradil Blesku Martin Salavec, kterému Noid nasadil parohy. Jejich problémy prý eskalovaly hlavně od konce roku. „Ale pořád jsem věřil, že to nějak překonáme,“ řekl nám expřítel hnědooké brunetky, která nepřiznaně randí se zpěvákem. „Měli by to přiznat, ne dál všechny tahat za nos,“ vzkázal Noidovi a Andree Martin, který se dozvěděl o jejich milostném poměru, když si od něj Andrea dala opravit počítač a on objevil jejich milostnou korespondenci.

„Dělal jsem jí čtyři roky i manažera a šli jsme cestou, že nebude dělat skandály a proslaví se přes svůj talent. Nedávno se ale stalo, že kvůli práci flirtovala s novým manažerem. Nelíbilo se mi to a pohádali jsme se kvůli tomu,“ svěřil Salavec.

Nechtěl, aby jeho přítelkyně dělala kariéru přes postel. „Jednou podvede, vždy podvede,“ varuje Salavec Noida. Zamilovaný rocker ale nevidí ani neslyší. Po krachu manželství s Gábinou Dvořákovou (28) je opět ve skvělé náladě a samý úsměv. Podle informací Blesku už Andreu dokonce představil své mamince!

Vše o Václavu Noidu Bártovi naleznete: ZDE!

Václav Noid Bárta a houslistka, se kterou má prý sex: Co o ní prozradil?

Video
délka: 01:27

Václav Noid Bárta a houslistka, se kterou má prý sex: Co o ní prozradil? Petr Soukup,David Turek

Noid má novou holku: Návrat ke Gábině? Už mi jde jen o dceru!

Video
délka: 01:21

Noid má novou holku: Návrat ke Gábině? Už mi jde jen o dceru! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
20 fotografií