6. prosinec 2019
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
DISKUSE K ČLÁNKU

sezame_sem: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 10:27)

OSUD: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 04. 2017 19:33)

zkratik:Tohle je poslední věc, co k tomu sdílím. Děkuji panu redaktorovi, že uvedl na pravou míru to, co si ta mediální žumpa v Blesku vycucala u prstů po tom, co jsem jim do telefonu řekl, že se k tomu nebudu už vyjadřovat, zvláště když hledal špínu na Andreu a já mu uvedl, že není nic co bych mohl na ni po tom všem říci špatného. A když nic není, něco si napíšou sami, prasata! A napíšu to znovu i tady. Noid je ubožák, co se neumí přiznat ke vztahu a zamlčuje svoji novou partnerku. A Andrea i po tom co udělala, je hodná holka, která byla vždy věrná, nikdy mě před tím nepodvedla a rozhodně, ale v žádném případě to není zlatokopka. Blesk je opravdu totální žumpa a je jim jedno, co napíšou a komu tím ublíží. A to že Noid to udělal jen proto, aby jeho manželka žárlila je více než jasné! Ubohost nad ubohost. A tento příspěvek nechám veřejný, aby bylo vidět, ze se nemám za co stydět a chci jen to, aby se psala pravda a né lži. Tohle si opravdu nezaslouží!

(22. 04. 2017 22:09)

simplify:Salavec na mě dělá dojem zapšklýho ubožáka, který si přes média stěžuje, jak jsou na něj Andrejka s Vašíkem oškliví... a snaží se získat od veřejnosti soucit a podporu... obyčejnej intrikán BEZ KOULÍ !!!

(22. 04. 2017 17:59)

prochaskanamoste:Slušný chlap o svých bývalkách nemluví.Pan Salava by měl být rád, že odešla sama,že ji nemusel vypakovávat.Bude to prudká inteligentka,kdy šla zrovna k Noidovi. Některé pelešivé mají talent ke všemu.

(22. 04. 2017 17:36)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 04. 2017 14:17)

Karelsinemejevocas:Jinak,trpím tzv. hypersexualitou a jsem extrémně dominantní typ (v přírodě se tomu říká alfa samec),já si už s těma děfkama co si pořídím ve zverimexu (jsou na úrovni krav,koz)poradím.Já nejsem nějaká parohatá mr.dka,kur.fy třeste se Karelsinemejevocas jde po lese.

(22. 04. 2017 11:56)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 04. 2017 13:30)

Karelsinemejevocas:Všechny baby jsou kur.v.y.Až tu bude evropský chalifát,a to bude zanedlouho,tak si pořídím takové sfině čtyři(mám na to) a každý den si vyberu jednu,tu pořádné ojedu do všech děr.A ten zbytek ztřískám na krev.Další den to udělán s druhou kurfou,atd. U nás jsou ty sfině moc rozežrané,Allah Akbar.

(22. 04. 2017 11:47)

smeagol:Karle, ty si oplachuj " vocas" v hermankove lazni, treba te to trochu zklidni. A nad tim si sni dal sve sny.

(25. 04. 2017 18:04)

nika70:Pan Salavec, ať si sáhne do svědomí, proč mu přítelkyně zahýbala. Asi k tomu měla důvod. ono se i stačí podívat na ten jeho prasečí obličej. Shodit 30kg by mu prospělo.
A jen *** si vyřizuje účty přes média. Tímto si však dělá sám reklamu, že už ho radši žádná ženská nebude chtít, když vidí, čeho je schopnej. Fakt chudák!

(22. 04. 2017 11:37)

nika70:d.ebil

(22. 04. 2017 11:40)

allahakbar: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 04. 2017 10:56)

(22. 04. 2017 11:09)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 04. 2017 10:50)

(22. 04. 2017 11:18)

trkic:Karieru pres postel, tak to si budou s Vencou rozumet...

(22. 04. 2017 10:39)

OSUD: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 04. 2017 10:35)

1951:Vážení přátelé diskutující, již nyní je zcela zřejmé, že Ganzanie je pouze čubkou Gábinou Dvořákovou placená pomocná síla, která má za úkol podrývat naši inteligentní a slušnou diskuzi. Proto její nemravné názory opomíjejme. Nemůže za ně.

(22. 04. 2017 10:34)

sores:Každý si dovolí tolik, kolik je mu dovoleno! Když to jeden o druhém ví že je ve vztahu nekvalitní a trpí mu to tak ať potom nenaříkají. Zmůžou se jen na vzájemném špinění a přitom si za to můžou sami. Což je ubohý projev.Mně by takový nestál za jediné slovo,natož abych se o něm vyjadřovala,bylo by to pod mou úroveň!!!!

(22. 04. 2017 10:31)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy