Další dáma po boku Slavíka. Napřed s ním na akce a vystoupení chodila manželka Ivana Gottová (41), pak ji vystřídala manažerka Aneta Stolzová (36) a nyní padl los na tchyni. Gott obvykle přichází do sálů ze zákulisí a tudy se také vypaří, aby unikl zvídavým dotazům a dalšímu obtěžování. Tentokrát ale usedl v nabitém sále Divadla Hybernia s Blankou na kraj čtvrté řady a s nadšením sledoval program.

Video
délka: 00:52.20

80. narozeniny Karla Štědrého! Bohdalka neuměla text! Přetahovala se o tahák! Jan Hájek

Tleskal, pohupoval se do rytmu a dával najevo, že se dobře baví. A co teprve, když mohl na jeviště! „Karle, vždycky jsi byl krok přede mnou. A jak já ti záviděl to přejícné příjmení Štědrý! To je něco!“ žertoval Gott. Příteli zazpíval nostalgický hit Když jsem já byl tenkrát kluk. „Karel vždycky říkal, že tuhle písničku má nejraději. Podezřívám ho ale, že jinou nezná,“ vtipkoval Slavík. „A co máme společného? Asi prášky. Hrst ráno, hrst večer,“ dodal se smíchem.

Mezi gratulanty nechyběli parťáci z nedávné Evergreen Tour. Josef Zíma (84) je skoro soused, bydlí na Praze 6 asi 500 metrů od Štědrých. Pavlína Filipovská (75) se s oslavencem zná přes 50 let ještě ze Semaforu. S gratulací se přidala i nestárnoucí Yvetta Simonová (88).Karel Štědrý prozradil, že si ho herečka Květa Fialová (87) kdysi spletla s tehdejším premiérem Lubomírem Štrougalem (92). „Byla to moje fotka a ona řekla fuj, protože mě považovala za Štrougala a politiky i politiku si vždycky z hloubi duše ošklivila,“ vzpomíná oslavenec.

Monika Absolonová (40) si na Karla Štědrého tak potrpí, že ho zve na všechny své premiéry do první řady. Zazpívala mu svůj hit Teď královnou jsem já. „Znám ho už od dětství a hned, jak jsem ho poznala, začala jsem ho mít ráda,“ přiznala zpěvačka.

Fotogalerie
26 fotografií