Podle zpěváka mu jeho manželka určuje, kdy smí a nesmí Terezku (2,5) vidět. Nyní s ní byl po týdnu. „Dceru jsem měl tři dny a hrozně jsme si to užili. Ale to předání, to bylo hrozné!“ svěřil Blesku zpěvák v narážce na to, co se odehrálo před domem rodičů Gábiny v jižních Čechách.

Tam s dcerou bydlí, pakliže není u plastického chirurga Patrika Paulise (46), jehož označuje za svou oporu a ochránce. „Manželka chtěla něco podepsat, jako by Terezka byla nějaká krabice, věc,“ posteskl si Noid.

Blízký člověk Gábiny naopak prozradil, že zpěvák dceru nechtěl vrátit. „Nebudu se k ničemu vyjadřovat,“ reagovala na dotaz Blesku Dvořáková. Zpěvák nad tím ale jen kroutí hlavou. „To je nesmysl. Jsem stejně dobrý otec jako ona matka,“ dodal Vašek.

Video
délka: 02:19

Noidova Gábina: Vašek byl agresivní a fetoval! Skončil na psychiatrii! FTV Prima

„V pondělí jsem Terezku přivezl na kroužek a teď bude s maminkou. Ve čtvrtek ráno by měla být zase se mnou do neděle. Snad nám v tom její maminka nebude bránit,“ řekl Blesku Noid, který nechce na svou manželku, která našla útěchu v náručí plastického chirurga Paulise, házet špínu.

„Je to maminka naší dcery. A ta mě zajímá. Ona se nás neprosila, aby tady byla na světě. Tak když už je, měla by být šťastná. A já pevně věřím, že je šťastná jak s maminkou, tak se mnou,“ dodal.

Co si o rozpadu vztahu myslí Noidova exmanželka Lucie Bílá?

Video
délka: 00:51

Bílá promluvila o Noidově rozchodu! Na čí stranu se přiklonila? FTV Prima

Gábina už na veřejnosti chodí s novým partnerem. Podívejte se na video:

Video
délka: 01:01

Rozvádějící se Noidova Gábinka: Milence už přivedla do společnosti! Představila ho Blesku! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
55 fotografií