Když byla Gabriel Jiráčková mladší, neměla zrovna lehký život. Tvrdí, že vyčnívala z davu a chtěla být prostě svá. To se však nesetkalo s nadšením zejména u jejích spolužáků a ona se stala obětí jejich šikany.

Video
délka: 01:00.14
Video se připravuje ...

Slovenská Barbie Silvia Kucherenko: Nemám žádné plastické operace. Instagram

Gabriel alias Lolo Ta Bella se ale nevzdala a šla dál za svým snem – stát se první živoucí Barbie v Česku. A jak je vidět, mladé blondýnce se pomalu, ale jistě začíná dařit přiblížit se svému idolu. Beru to mimo jiné jako své poselství, být někomu příkladem a vzorem toho, že vše je v životě možné a že by se nikdo neměl bát za své odlišnosti a za své ‚pravé já‘,“ vzkázala svým fanouškům na sociální síti.

Gabriel na svůj Facebook poctivě umisťuje fotografe, na kterých se panenkám Barbie opravdu podobá. Blonďaté vlasy, výrazný make-up a sexy křivky, to je její vizitka. Avšak k její vlastní spokojenosti ji čeká ještě dlouhá cesta.

Otevřeně mluví o tom, že se hodlá vydat do rukou plastických chirurgů a chce si nechat zvětšit prsa, zadek, upravit zuby a nos. Neváhala by prý podstoupit ani odstranění žeber, aby měla vosí pas.

Živoucí Barbie se zkrátka bez zásahů estetické medicíny neobejdou a nedělám jim problém o tom mluvit. Nařčení z plastických operací odmítá ovšem slovenská "Barbie" Silvie Kucherenko. Ta sice neproklamuje, že se chce stát živoucí panenkou, její obří rty, blond hříva a dokonalá postava však  tomu napovídají. Silvia však tvrdí, že její tělo je dílem přírody. Podívejte, jak si prý po přírodnu zvětšuje své rty...

Video
délka: 00:34.99
Video se připravuje ...

Podívejte se na slovenskou Barbie: Silvia Kucherenko tvrdí, že si rty zvětšuje pomocí cibulee Blesk TV

Fotogalerie
28 fotografií