Pro všechny to bylo první pořádně odvážné focení v životě, zkušenosti s modelingem měla jen vítězka soutěže Miss Hasička. Krásky se před objektivem fotografa Jana Tůmy musely odhodit svršky. Navíc v přítomnosti sexy hasičů. A těm stylista moc svršků také nenechal. „Bylo to hodně odvážné focení, sama jsem hodně stydlivá, tak z počátku to nebylo lehké. Ale při focení byla hrozně fajn atmosféra, z fotek jsem nadšená. Víc bych se ale určitě nesvlékla,“ prozradila Miss Hasička 2016, Slovenka Alica Ondrášová.

Alica měří 177 centimetrů a pyšní se  mírami 85-62-92 a jako modelka už má pár úspěchů za sebou. „Modelingu se věnuji několik let, pracovala jsem i v zahraničí, tři měsíce jsem jako modelka byla v Indii,“ dodala Alica.
Za to první modelingová zkušenost to byla pro Hasiče roku 2017 Jakuba Mičunka.
 „Je to velká novinka. Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale s holkami se fotilo skvěle,“ který je profesionálním hasičem.

Kmotry kalendáře se při slavnostním křtu v klubu Theatro, který moderoval Libor Bouček, byli modelka Vlaďka Erbová, zpěvák Marian Vojtko, Česká Miss Renata Langmannová a moderátor nové reality show Robinsonův ostrov Ondřej Novotný, a také dobrovolný hasič Jindřich Šťastný, jehož nešťastný životní příběh proběhl snad všemi médii.

Video
délka: 01:20
1080p 720p 480p 360p 240p

Jak vypadá nejkrásnější hasička roku 2016? Podívejte se na video! Petr Soukup, Petr MacekJindřich pomohl zachrátni topící se dívku a nakonec ho odsoudili za těžké ublížení na zdraví. Společně s dalšími dobrovolnými hasiči vyrazili čistit vodní nádrž a upozornili na to i dívky, které u ní postávaly. Bohužel dívky do vody naskákaly a jedna z dívek už nevyplavala a zaklínila se v díře výpusti. Jindřichovi se podařilo dívku dostat ven, záchranka ji odvezla v kritickém stavu do nemocnice. Za viníka byl určen soudem právě Jindřich, který dostal osmiměsíční podmínku a pojišťovně musí splácet přes půl miliónu korun. „Beru patnáct tisíc měsíčně, každý měsíc mi z výplaty odchází pět tisíc. Jsem vděčný, že mi hodně pomáhají i cizí lidé. Dobrovolní hasiči z Nesměřice udělali transparentní účet, za což strašně děkuju,“ řekl Jindřich.


Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v  některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd., a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu.
Podívejte se na kalendář nejkrásnějších hasiček a hasičů!
Fotogalerie
13 fotografií