MÍŠA SE PO PRVNÍ VELKÉ KRIZI ODSTĚHOVALA DO NUPAK

Sotva Míša s Lukášem oslavili první výročí svatby, ve vztahu se objevila krize a Ochotská se odstěhovala. Její novou adresou se staly sousední Nupaky, kde bydlela za svobodna. Jakmile ale začala žít s tenistou, nastěhovala tam své rodiče z Moravy. K nim se také uchýlila.

JAK PRASKLA LUKÁŠOVA NEVĚRA

Míša se o Lukášově nevěře dozvěděla z novin. Jednoho dne Míša otevřela noviny a viděla, že chodí po Praze s její bývalou trenérkou Anetou Znamenáčkovou, se kterou cvičila v těhotenství. Ani netušila, že se znají,“ pronesla kamarádka.

Další šok následoval po tom, co se z Blesku dozvěděla, že jeho nová milenka už má dokonce i klíče od domu, kde s Lukášem Míša žila. „Míša se neodstěhovala z domu v Uhříněvsi. Má tam veškeré svoje věci, synovy hračky. Dokonce v nočním stolku nechala svou košilku na spaní! A ta paní se jí tam teď roztahuje a spí v její posteli,“ vysvětlila kamarádka.

„Nejvíc Míšu trápí, že nechápe Lukášovo chování. Kvůli synovi si často volají a občas zabrousí i na tohle téma. Lukáš se dost vykrucuje jí něco vysvětlovat. Ale když se ho zeptala, proč je s milenkou, řekl jí, že nechce být sám,“ prozradila exkluzivně Blesku Míšina důvěrnice.

MÍŠA ODJÍŽDÍ NA MORAVU

Míša se po tom všem rozhodla na nějaký čas odcestovat na Moravu, kde má dobrou kamarádku. S sebou vzala i svého syna. Pochopitelně nějaký čas nechtěla potkávat svého manžela po boku nové milenky, se kterou se Míša dobře zná.

SMUTNÉ NAROZENINY BEZ TÁTY

V pátek 13. ledna měl jejich syn 2. narozeniny a malý André je oslavil na Moravě. S tatínkem se tak v tento důležitý den bohužel neviděl. André sice dostal velký rozkošný dort, na kterém seděli dva myšáci, ale byli to pouze oni, kteří se v tento slavnostní den smáli. O pár dnů později už ale mělo být zase všechno jinak.

ROZCHOD S MILENKOU

Že se Rosol odcizil s další ženou, prosakovalo na veřejnost pomalu. Jako první tuhle informaci zmínil web Extra.cz. Blesku se teď podařilo informaci potvrdit. „Ano, je to pravda, rozešli se,“ odsouhlasil nám zdroj z blízkého okolí Lukáše s tím, že je to opravdu definitivní. Lukáš prý nicméně nechce mluvit o tom, proč trenérku s vysportovaným tělem opustil, a bavit se nechce ani na téma, zda se vrátí k Míše, případně kdy. Pokud by chtěl svou rodinu zpátky, bude muset Míšu přesvědčit. A to nebude tak lehké. Veřejné ponížení, kterým bezesporu otevřený románek s jinou ženou je, totiž málokterá manželka dokáže překousnout a odpustit…

Fotogalerie
21 fotografií