Fotoreportéři Blesku zastihli tenistu s pohlednou brunetkou Anetou Znamenáčkovou jen pár týdnů poté, co vyšlo najevo, že se Ochotská od Rosola odstěhovala i s malým synem Andrém.

A teď jejich vztah nabírá na obrátkách. Aneta již má klíče od vily v pražské Uhříněvsi, kde už je skoro jako doma! V posledních dnech její auto několikrát parkovalo v garáži, kde dřív stával vůz Ochotské.

Tím došlo k pozoruhodné výměně. Zatímco Michaela odešla k rodičům do Nupak, tak právě odtud přesídlila Aneta k Rosolovi do Uhříněvsi. Tenista totiž našel náhradu jen kousek od útočiště své ženy. Aneta a Míša od sebe bydlí vzdušnou čarou jen 500 metrů!

A kdyby jen to! Je dost možné, že novou známost svému manželovi »dohodila« právě Ochotská. Znají se už několik let. Aneta dávala Míše do těla ve fitku v době, kdy byla těhotná.

Tehdy ještě nemohla tušit, že jí za dva roky přebere manžela! Ochotská s Rosolem se k tomu zpočátku nechtěli vůbec vyjadřovat. Nakonec však tenista kápnul božskou. Přece jenom fotografií, jež dokazovaly, že má novou přítelkyni, už se nastřádalo dost. 

„Chtěl bych všem oznámit, že s manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme společně a neustálý stres a hádky nás donutily zkusit to jeden bez druhého. Ocenil bych, kdybyste respektovali soukromí nás obou a nechali nás vše vyřešit tak, jak budeme chtít my. V každém případě by si měl každý zamést před vlastním prahem a nesoudit ostatní, napsal na sociální síť. Ochotská však stále zarytě mlčí.

A nezapomněl ani zmínit právničku Kláru Long Slámovou, která se k jeho novému vztahu nelichotivě vyjadřovala na Facebooku. „Co se týká paní Slámové, mi to přijde hodně úsměvné, že zrovna ona se ozývá... Většinou hodnotí jen ti, kteří mají komplex sami se sebou,“ dodal Rosol.

Kdo je tenistova kráska?

Aneta Znamenáčková už odmala tíhla ke sportu. Hrála závodně tenis, basketbal, tancovala do svých 15 let. Poslední tři roky pracuje jako trenérka ve fitness centru v pražských Čestlicích, kde začínala na recepci. Sem za ní také Ochotská dojížděla cvičit.

Fotogalerie
54 fotografií