Marta Jandová rozhodně nepatří mezi celebrity, které se ženou za výdělky. „Mně stačí, že poplatíme složenky a zbytek si společně jako rodina užijeme. Brzy jsem přišla o rodinu, a tak si čím dál víc uvědomuji, že strávený čas s dcerou a manželem je pro mě víc než výdělky. Už se těším, že celé léto budeme společně na chalupě, budeme grilovat, válet se a těšit se s lidmi, co za námi přijedou,“ netají se zpěvačka, která na konci roku byla poprvé několik dní bez své dcery Marušky.

„Po víc jak roce jsme s kapelou Die Happy jeli turné. Těšila jsem se, jak zapaříme a místo mejdanů, jsme si jen povídali o svých rodinách a po koncertě ztahaný padli do postelí. S Maruškou jsme si jednou zavolaly přes skype, ona brečela a já taky. Tak jsme toho radší nechaly,“ směje se Marta. Ta by letos chtěla udělat desku a víc koncertovat s kapelou.

Momentálně Martu trápí neustále nemoci dcery, které si nosí ze školky. „Jsou to jen virózy, ale sotva se z nějaké dostane, už chytne další. I já se teď necítím nejlíp,“ dodala manželka gynekologa Mirka Vernera.

Fotogalerie
16 fotografií